logo

Fujitsu Siemens Computers uvádí na český trh LIFEBOOK S7210

LIFEBOOK S7210 od Fujitsu Siemens Computers je novým modelem profesionálního notebooku na českém a slovenském trhu. Je optimalizován pro špičkový výkon a spolehlivost během práce na cestách, pro rychlé přenosy dat využívá konektivitu UMTS/HSUPA ...

Vestavěné rozhraní UMTS dnes představuje normu pro rychlý a snadný přístup k internetu v terénu a na služebních cestách. Během doby, kdy je tato technologie dostupná, se společnost Fujitsu Siemens Computers stala jedničkou na evropském trhu notebooků s vestavěným UMTS. Model LIFEBOOK S7210 je okamžitě dostupný za doporučenou koncovou cenu od 29900 Kč bez DPH.

Na českém a slovenském trhu se navíc veškeré modely LIFEBOOK prodávají s tříletou zárukou a rozšířenou servisní podporou, která garantuje opravu u zákazníka, a to s ukončením následující pracovní den od nahlášení závady.

LIFEBOOK S7210 – s funkcí EcoButton

Při hmotnosti pouhé 2,2 kg je LIFEBOOK P7210 aktuálně nejmenší a nejlehčí, modulární šachtou vybavený notebook se 14,1 palcovým displejem na trhu.

Technologie procesorů Intel Centrino Duo umožňuje, spolu s čipovou sadou Intel 965GM, efektivní multitasking a přináší významné zvýšení produktivity. Integrované moduly Wi-Fi a Bluetooth zajišťují spolu s vestavěným UMTS/HSUPA vysokorychlostní přístup k internetu.

LIFEBOOK S7210 velmi efektivně nakládá s elektrickou energií - díky standardní funkci EcoButton dokáže – za předpokladu, že je vybaven přídavnou baterií – běžet na baterie celý pracovní den.

Stisknutím tlačítka EcoButton dojde ke snížení taktovací frekvence procesoru a jasu displeje. Tak funkce prodlouží výdrž baterie o 10 %.

Jednička na trhu zařízení s integrovaným UMTS

Dieter Herzog, výkonný viceprezident divize Infrastructure Products společnosti Fujitsu Siemens Computers, řekl: "Chceme našim zákazníkům nabízet notebooky vybavené inovativními technologiemi, díky nimž budou moci v terénu a na cestách pracovat maximálně snadno, rychle a se zabezpečenými daty. To je také důvod, proč jsme vyvinuli například klávesnici odolnou vůči polití nebo funkci EcoButton. Odolná klávesnice chrání notebook před tekutinami, které by jej mohly poškodit, a funkce EcoButton šetří energii a zároveň chrání životní prostředí. Obzvlášť hrdí jsme na skutečnost, že Fujitsu Siemens Computers nabízí nejširší portfolio notebooků s vestavěným UMTS na trhu. Jsme si jisti, že díky této technologii významně vzroste obliba mobilních zařízení. Analytici nám potvrdili, že naši vývojáři mají před konkurencí velký náskok."

V segmentu notebooků s integrovaným UMTS je společnost Fujitsu Siemens Computers jasnou jedničkou na čtyřech největších trzích v Evropě. Podle společnosti Context tvoří nabídka výhradně od Fujitsu Siemens Computers 60 % procent tohoto segmentu (podle Context, SalesWatch Analyzer, srpen 2007).

Inovace na poli mobilních zařízení

Společnost Fujitsu Siemens Computers stojí v popředí vývoje mobilních zařízení již více než dvě desetiletí. Níže naleznete seznam jen několika málo z jejích převratných technologických prvenství :

Článek ze dne 7. prosince 2007 - pátek

Další články od Fujitsu Siemens Computers s.r.o.