logo

Ještě rychlejší mobilní internet s notebookem LIFEBOOK P7230 od Fujitsu Siemens Computers

Oblíbený model notebooku je nyní dostupný s vestavěným UMTS/HSUPA a vylepšenou kamerou ConfCamera ...

LIFEBOOK P7230, určený mobilním profesionálům na cestách, kteří ocení jeho dokonalý design, je jedním z nejoblíbenějších modelů profesionálních notebooků od Fujitsu Siemens Computers. Tento přední evropský poskytovatel IT nyní modely LIFEBOOK P7230 nabízí vybavené pokročilou moderní technologií.

Nový LIFEBOOK P7230 zajišťuje ještě rychlejší připojení k internetu a nabízí vyšší výkon díky integrovanému UMTS standardu HSUPA a nově i procesoru Intel Core Duo. Vylepšeny byly také vlastnosti kamery ConfCamera. Model LIFEBOOK P7230 je okamžitě dostupný za cenu od 49 000 Kč bez DPH.

S hmotností 1,25 kg je LIFEBOOK P7230 aktuálně nejmenší a nejlehčí notebook vybavený modulární šachtou na trhu. Použití druhé baterie a standardní funkce EcoButton umožňuje zvýšit výdrž na baterie až na 11,5 hodiny. Stisknutím tlačítka EcoButton odpojíte optické mechaniky a současně snížíte jas displeje, což přispěje ke snížení spotřeby.

Plně mobilní přístup k internetu s modelem LIFEBOOK P7230 zajišťují kromě rozhraní UMTS/HSUPA také integrované moduly Wi-Fi a Bluetooth. Pro využití v roli ideálního nástroje pro videokonferenční hovory je notebook vybaven širokoúhlým displejem s úhlopříčkou 10,6“ a nejnovější technologií LED podsvícení, který vhodně doplňuje integrovanou kameru.

Článek ze dne 16. října 2007 - úterý

Další články od Fujitsu Siemens Computers s.r.o.