logo

LIFEBOOK AH530 GFX: notebook s výkonnou grafikou od Fujitsu

Společnost Fujitsu představuje nový model přenosného počítače LIFEBOOK AH530 GFX s dedikovanou grafickou kartou a 1 GB vyhrazené videopaměti. Značka Fujitsu je díky němu schopná v oblasti přenosných počítačů uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

"Nový LIFEBOOK AH530 GFX se orientuje na uživatele, kteří chtějí využívat náročné aplikace na zpracování grafiky, obrazu a videa i na cestách," říká Petr Purchart, obchodní ředitel Fujitsu pro Českou republiku. "Nejen těm nabídne výkonný a stylový notebook úsporných rozměrů za rozumnou cenu," doplňuje.

Nároční uživatelé ocení vysoký výkon samostatné grafické karty ATI Mobility Radeon HD550v s 1 GB vyhrazené grafické paměti zejména v aplikacích pro zpracování grafiky a videa. Výkonnou grafiku lze doplnit buď Blu-ray, nebo klasickou DVD mechanikou. Všechna provedení modelu LIFEBOOK AH530 GFX jsou osazena procesory řady Intel Core, což zajišťuje ideální kombinaci vysokého výkonu a výborné výdrže baterie.

Stejně jako ostatní modely řady LIFEBOOK AH530 je i model GFX osazen širokoúhlým LCD panelem o úhlopříčce 15,6“ (39,6 cm) s lesklou povrchovou úpravou, k dispozici je také HDMI výstup pro zobrazení na externím displeji.

LIFEBOOK AH530 GFX se vyrábí ve dvou barvách: lesklé černé a inkoustově modré. Stylová klávesnice je odolná proti polití a kromě maximálního komfortu psaní potěší také samostatným numerickým blokem.

Další články k tématům - AH530 - DVD - HDMI - LCD - LIFEBOOK - notebook - Petr Purchart

Článek ze dne 2. září 2010 - čtvrtek

Další články od Fujitsu Technology Solutions s.r.o.