logo

Notebooky LIFEBOOK nyní se zárukou 3 roky a opravou u zákazníka

Společnost Fujitsu Siemens Computers s. r. o., dnes oznámila, že s platností od 1. května rozšiřuje servisní podporu u notebookové řady LIFEBOOK. Od května se tak stávající tříletá záruka na modelovou řadu LIFEBOOK na území České a Slovenské republiky rozšířila o další benefit ...

Veškeré opravy notebooků modelové řady LIFEBOOK budou nyní prováděny u zákazníka, a to s ukončením opravy následující pracovní den od nahlášení závady. Podmínkou platnosti této záruky je pouze registrace na zatorucim.cz, kde lze nalézt detailní informace k tomuto programu.

Notebooky LIFEBOOK Fujitsu Siemens Computers mají standardně tříletou záruku platnou po celém světě. V ostatních zemích se jedná o záruku typu Global Limited. To znamená, že servisní zásah bude proveden kdekoli – v zemích EMEA u zákazníka, v ostatních zemích světa pak v nejbližší servisní úrovni, která je v daném regionu k dispozici.

"Tímto krokem chceme podpořit především profesionální uživatele těchto notebooků, pro které každé zdržení spojené s opravou představuje velkou ztrátu. Věřím, že nyní bude vysoká kvalita notebooků LIFEBOOK podtržena také špičkovou servisní podporou" uvedl Jiří Charbuský, manažer servisu a technické podpory Fujitsu Siemens Computers pro Českou a Slovenskou republiku. "Navíc, již tradičně Fujitsu Siemens Computers nedělá mezi svými zákazníky rozdíly. Pro fyzické i pro právnické osoby platí u všech produktů shodné záruční podmínky," dodal.

Článek ze dne 16. května 2007 - středa

Další články od Fujitsu Siemens Computers s.r.o.