logo

Nový LIFEBOOK S6410

Nový profesionální notebook od Fujitsu Siemens Computers vybavený technologií procesorů Intel® Centrino® Duo optimalizovanou pro vysoký výkon a široké možnosti připojení ...

Sníte při práci se svým stávajícím notebookem o vyšší rychlosti ? S novým modelem LIFEBOOK S6410 od Fujitsu Siemens Computers dosáhnou mobilní uživatelé téměř kosmické rychlosti a zároveň vyššího stupně spolehlivosti, konektivity a nezávislosti.

LIFEBOOK S6410 je výsledkem neustálého zlepšování již tak špičkových vlastností řady profesionálních notebooků. Nový notebook je vybaven 13,3" displejem a technologií procesorů Intel Centrino Duo, váží pouhých 1,7 kg. Výdrž jeho baterie vám umožní pracovat mimo kancelář po dobu celého pracovního dne. Model LIFEBOOK S6410 představuje špičku i v oblasti konektivity – díky vestavěnému UMTS/HSUPA nabízí mobilní přístup k internetu kdykoli a kdekoli. Na trhu bude dostupný již od příštího měsíce za cenu od 32990 Kč bez DPH.

Vzhledem k odhadovanému nárůstu počtu mobilních profesionálů do roku 2009 až na 850 milionů bude podle odborníka na průzkum trhu společnosti IDC během dvou let pracovat čtvrtina všech zaměstnanců odjinud než z klasické kanceláře.

Model LIFEBOOK S6410 je optimalizován pro potřeby této rostoucí skupiny uživatelů. Díky hmotnosti pouhých 1,7 kg je nejlehčím notebookem s 13,3" displejem a modulární šachtou na trhu. Technologie procesorů Intel Centrino Duo spolu s čipovou sadou Intel 965GM umožňuje efektivní efektivní práci na více úlohách zároveň, tzv. multitasking a významně zvyšuje výkon. Díky funkci Turbo Memory společnosti Intel je s modelem LIFEBOOK S6410 dlouhé čekání během startu minulostí. Vestavěné UMTS/HSUPA, Wi-Fi a Bluetooth moduly zajišťují vysokorychlostní připojení k internetu. HSUPA protokol umožňuje dosáhnout rychlosti downloadu až 7,2 Mb/s a uploadu až 1,4 Mb/s a díky vestavěné kameře ConfCamera je model S6410 skvěle vybaven pro videokonference.

Pokročilé funkce zabezpečení

Během vývoje modelu LIFEBOOK S6410 kladla společnost Fujitsu Siemens Computers zvláštní důraz na vysokou úroveň zabezpečení, které je pro všechny mobilní profesionály nezbytné. Součástí standardní výbavy je proto biometrický snímač otisků prstů. A protože notebooky, které uživatelé nosí všude s sebou, jsou vystaveny značnému množství nárazů, je LIFEBOOK S6410 vybaven tělem z hořčíkové slitiny. Zároveň se může pochlubit klávesnicí odolnou proti polití, takže se voda nedostane dovnitř notebooku a uživatel má v případě, že si klávesnici nechtěně polije, dostatek času svůj stroj bezpečně vypnout. Navíc je pevný disk chráněn před otřesy a nárazy pomocí čidla ShockSensor, případné ztrátě dat zabrání vestavěná funkce RecoveryButton.

K vynikajícím parametrům notebooku patří také jeho výdrž na baterie bez potřeby externího napájení. S volitelnou sekundární baterií a díky funkci EcoButton dokáže LIFEBOOK S6410 běžet celý pracovní den. Stisknutí tlačítka EcoButton sníží taktovací frekvenci procesoru a jas displeje, čímž dojde k prodloužení výdrže baterie o dalších deset procent.

LIFEBOOK S6410 - technické údaje

Článek ze dne 6. června 2007 - středa

Další články od Fujitsu Siemens Computers s.r.o.