logo

Předběžné finanční výsledky Fujitsu Siemens Computers jsou pro společnost důvodem ke spokojenosti

Nového rekordu dosáhla česká pobočka Fujitsu Siemens Computers s. r. o., když její celkové tržby za fiskální rok 2006/2007 dosáhly 2,570 miliardy Kč. V tomto obratu jsou poprvé zahrnuty i výsledky nové servisní divize IT Product Services, jejíž akvizice proběhla k 1. dubnu 2006.

Podle čísel analytické společnosti IDC vzrostl prodej počítačů se značkou Fujitsu Siemens Computers v uplynulém roce o 67 %.

Generální ředitel české pobočky Tomáš Rutrle je s dosaženými výsledky spokojen : "Úspěšně naplňujeme naši růstovou strategii a postupně uskutečňujeme vizi stát se jedním ze tří nejvýznamnějších dodavatelů IT infrastruktury v České republice. Vyvážené portfolio produktů a služeb nám umožňuje vyhovět jak požadavkům velkých firemních zákazníků, tak potřebám malých a středních společností i domácích uživatelů."

Ředitel IT Product Services Aleksandar Pantelič k tomu dodal : "Být součástí Fujitsu Siemens Services pro nás představuje novou příležitost k růstu a rozvoji IT služeb, jež nabízíme. V uplynulém roce jsme se účastnili několika významných projektů, jako byl např. systém zpracování žádostí, pořizování a zpracování dat pro výrobu cestovních dokladů s biometrickými údaji, a letos chceme v tomto trendu dále pokračovat." "Naše společnost dlouhodobě vykazuje výrazně vyšší růst než IT trh v České republice jako celek a takové tempo si chceme udržet i v dalších letech," uzavřel Rutrle.

Článek ze dne 12. dubna 2007 - čtvrtek

Další články od Fujitsu Siemens Computers s.r.o.