logo

Výměna vybraných baterií počítačů Fujitsu Amilo P

Fujitsu spouští preventivní program výměny specifických sérií baterií vybraných modelů přenosných počítačů řady Amilo prodaných v období od dubna 2007 do června 2009.

Program se vztahuje pouze na modely AMILO Pa2510, Pi2512 a Pi2515. Baterií ostatních modelů řad AMILO, AMILO Pro ani LIFEBOOK se program netýká.

Firma Fujitsu tímto krokem reaguje na zprávy od nevelkého počtu zákazníků, kteří popisují problémy s přehříváním baterií spojené s obavami z jejich možného vznícení. S ohledem na vysoké standardy bezpečnosti a spokojenost zákazníků firma Fujitsu nabízí majitelům uvedených modelů možnost bezplatné výměny těchto baterií. Majitelé uvedených modelů by měli původní baterii z počítače vyjmout a pracovat pouze s připojeným síťovým zdrojem, dokud neobdrží novou baterii.

Zákazníci, kteří potřebují další informace o programu výměny baterií, případně potřebují poradit s identifikací počítače či baterie, se mohou obrátit také na technickou infolinku společnosti Fujitsu na čísle 246 019 272.

Firma Fujitsu je jednou z největších světových společností v oblasti IT technologií. Na českém trhu působí prostřednictvím Fujitsu Technology Solutions, která je nástupcem joint-venture Fujitsu-Siemens Computers a vznikla letos na jaře odkoupením podílu firmy Siemens koncernem Fujitsu.

Další články k tématům - Amilo - baterií - fujitsu - výměny

Článek ze dne 17. prosince 2009 - čtvrtek

Další články od Fujitsu Technology Solutions s.r.o.