logo Hewlett Packard Enterprise

Keith White

Senior viceprezident a generální ředitel HPE GreenLake Cloud Services

Keith White - Hewlett Packard Enterpriselogo Hewlett Packard EnterpriseLinkedIn

Naši zákazníci se potýkají s neočekávaným přechodem na práci z domova způsobeným pandemií Covid-19. Kromě počátečních opatření, která jsme všichni museli přijmout, nyní organizace přemýšlejí strategičtěji v novém normálním postpandemickém pracovním světě a žádají o naši pomoc při formování toho, jak bude vypadat budoucí pracoviště.

S HPE GreenLake pro VDI můžeme poskytovat standardizovaná, prověřená řešení jako službu, která zlepšují bezpečnost a produktivitu a zároveň snižují náklady a zjednodušují správu.

Jan Kameníček

Generální ředitel HPE pro Českou republiku

Jan Kameníček - Hewlett Packard Enterpriselogo Hewlett Packard EnterpriseLinkedIn

Jsme rádi, že naše infrastrukturní řešení doplněné službami divize HPE Pointnext Technology Services pomohlo zvýšit efektivitu společnosti a tím současně také posílit i expanzi Alza.cz do zahraničí.

Tento projekt nám pomohl více porozumět potřebám společnosti Alza.cz, a to nám otevírá cestu k ještě užší spolupráci do budoucna.

George Hope

HPE Worldwide Head of Partner Sales

George Hope - Hewlett Packard Enterpriselogo Hewlett Packard EnterpriseLinkedIn

Každý rok na základě zpětné vazby od partnerů upravujeme program Partner Ready, čímž mu poskytujeme bezkonkurenční kombinaci toho, co je zapotřebí pro náš společný úspěch. I nadále budeme kooperovat s našimi partnery a pracovat na dalších implementacích jejich zkušeností, což jim umožní odlišit se a rozvíjet odborné znalosti.

Cílem je pomoci partnerům poskytovat dále lepší služby v segmentu SMB - malých a středních podniků.

Jan Kameníček

Generální ředitel HPE pro Českou republiku

Jan Kameníček - Hewlett Packard Enterpriselogo Hewlett Packard EnterpriseLinkedIn

Nová situace nás přiměla hledat nové a efektivnější cesty, jak pracovat s pomocí vzdáleného přístupu do kanceláře. Na druhou stranu jsem přesvědčen, že efektivní práce na složitých projektech vyžaduje, aby tým pracoval pohromadě a na jednom místě.

Proto se stále učíme, jaký poměr práce z domova a z kanceláře nastavit, abychom mohli docílit maximální efektivity.