logo Just Communication s.r.o.

Veronika Rozumková posiluje tým Just Communication

Veronika Rozumková posílila od druhé poloviny června 2011 tým PR manažerů v agentuře Just Communication s.r.o. Nastoupila na pozici Senior PR manažera, které předcházelo dvoukolové výběrové řízení a bude mít na starosti nové agenturní klienty a dohled na několika stávajícími. Půjde především o oblasti ICT, elektrotechniku a vzdělávání.

Veronika Rozumková v polovině letošního června odešla z portálu Seznam.cz. Na Seznamu působila jako PR specialista a dočasně zastupovala i roli tiskové mluvčí.

Své předchozí pracovní zkušenosti Veronika získala během svého dřívějšího působení v prostředí komerčních televizí. Jako PR koordinátor TV Prima měla mimo jiné na starosti pořady vlastní tvorby. Svou profesní kariéru začínala po ukončení studií jako Press Asistent tiskového oddělení TV Nova. Jako teamleader také vedla prodejní tým dvou pražských poboček cestovní agentury Invia.cz.

Veronika Rozumková (*1984) se narodila v Praze, kde také na Vyšší odborné škole publicistiky vystudovala obor se specializací Publicita a spolupráce s veřejností pro neziskový sektor. Svá studia na čas přerušila pracovním a studijním pobytem ve Francii. Právě francouzský jazyk je jedním z mnoha zájmů a činností, kterými tráví ráda svůj volný čas. Aktivně se věnuje také orientálnímu tanci. Jako lektorka ho vyučuje v rámci kurzů pro děti i pro dospělé.

Další články k tématům - elektrotechnika - ICT - Invia - Nova - Prima - Seznam

Článek Just Communication s.r.o. ze dne pátek 24. června 2011

Další články od Just Communication s.r.o.

Veronika Rozumková posiluje tým Just Communication