logo Lenovo Czech

Luca Rossi

Generální viceprezident společnosti Lenovo

Luca Rossi - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Očekává se, že globální trh s motoristickým sportem bude do roku 20251 každoročně růst o 10% ročně, a to částečně díky roli IT ve stále více datově orientovaném světě motocyklových závodů. Proto se Lenovo a Ducati - dvě značky, které sdílejí základní hodnoty vysoké rychlosti, vysokého výkonu a vytrvalých inovací - rozhodly pozvednout své partnerství na nejvyšší úroveň.

Prostřednictvím mise Lenovo umožnit inteligentní transformaci se těšíme na posun naší technologické integrace do nových výšin a na umožnění rozšířit význam MotoGP závodního týmu Ducati na další roky.

11.02.21-ČT Ducati Lenovo tým

Yuanqing Yang

Lenovo Chairman and CEO

Yuanqing Yang - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Dosažení rekordního čtvrtletí dvakrát po sobě je odrazem našeho inovativního produktového portfolio a také operačních dovedností, které vedly k růstu ve všech segmentech. Rok 2020 byl náročným rokem, který přinesl do našich životů pozoruhodné změny, a Lenovo i přesto dokázalo rychle reagovat na měnící se trh poháněný novými trendy v práci i životním stylu.

Nyní jsme schopni vidět výsledky našeho úsilí v oblasti transformace a budeme i nadále investovat do nových technologií a inovací, díky kterým povedeme inteligentní transformaci napříč odvětvími a vytvářet tak udržitelný růst.

Yuanqing Yang

Lenovo Chairman and CEO

Yuanqing Yang - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Rekordní výsledky v tomto čtvrtletí odrážejí náš trvalý závazek uspokojovat potřeby rychle rostoucího trendu home office, učení i hraní z domova. Všechny naše hlavní sekce meziročně rostly, zatímco software a služby dosáhly nového rekordu. Vzhledem k tomu, že se svět snaží přizpůsobit novému normálu, věříme v dlouhodobý růst jak u klasických produktů, tak u cloudové infrastruktury.

I nadále budeme podporovat digitální transformaci založenou na službách, abychom se lépe chopili příležitostí a podpořili udržitelný růst.

Igor Bergman

Viceprezident segmentu PCSD Software & Cloud společnosti Lenovo

Igor Bergman - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Vize společnosti Lenovo Smarter technology for all ve skutečnosti opravdu znamená pro všechny. Naše červnové oznámení o certifikaci bylo správným rozhodnutím, které umožňuje zákazníkům samostatnější a snadnější instalaci Linuxu.

Naším cílem je odstranit překážky a poskytnout linuxové komunitě prvotřídní prostředí, díky kterému nás naši zákazníci znají. Proto jsme podnikli tento krok a nabídli zařízení s předinstalovaným Linuxem.

Yuanqing Yang

Lenovo Chairman and CEO

Yuanqing Yang - Lenovo Czechlogo Lenovo CzechLinkedIn

Vynikající výsledky za poslední čtvrtletí ukazují, že se Lenovo rychle z pandemie vzpamatovalo a využívá nových příležitostí, které přináší home office a urychlená digitalizace.

Zatímco svět stále čelí výzvám, Lenovo se zaměřuje na udržitelný růst prostřednictvím klíčového byznysu a nových příležitostí v oblasti služeb a řešení.

Stránka 1/2 Další >