logo Whalebone, s.r.o.
Adriana Dergam

Adriana Dergam

Board Member of Latin America Chapter společnosti Whalebone

LinkedIn

Whalebone sleduji už od startupových začátků a v kontextu rostoucí digitalizace Latinské Ameriky vnímám velkou poptávku po bezpečnosti online světa a telekomunikační infrastruktury.

Jak ukazuje tempo růstu firmy, Whalebone je ideální zejména díky poskytované zákaznické zkušenosti a rychlosti uvedení svého řešení uvést do provozu.

Je překvapivé, že zatímco se čím dál více recyklují plasty a sklo nebo se snižuje spotřeba jednorázových plastů, na takový poklad se zlatem a stříbrem, jako jsou mobily, zákazníci Vodafonu zapomínají.

V našich prodejnách mohou lidé zdarma odevzdávat staré mobilní telefony, ale v roce 2018 jich přinesli k recyklaci jen čtyři a půl tisíce, polovinu oproti roku 2017.

Svátek dárcovství se pro nás stal už tradicí, se kterou se ztotožňuje mnoho zaměstnanců Vodafonu. Letošní projekt - mobilní aplikace Echo - mezi nimi měl velmi pozitivní odezvu po celé republice, i když se jedná o negativní fenomén.

O užitečnosti nové aplikace jsme nemuseli nikoho přesvědčovat. Každý si asi dokáže představit, co rodiče pohřešovaného dítěte zažívají.

Do takové situace se bohužel může dostat každý rodič. Proto si myslíme, že taková aplikace je potřeba. Technologie to umožňují. A když se propojí s policejním systémem, může zachránit životy.

Věříme, že Aplikace Echo přispěje k tomu, aby dětí, které se ztratí a nikdy nenajdou, bylo co nejméně.