logo Whalebone, s.r.o.

Robert Šefr

Technický ředitel společnosti Whalebone

Robert Šefr - Whalebone, s.r.o.logo Whalebone, s.r.o.LinkedIn

Whalebone poskytuje zabezpečení na síťové úrovni, kdy jsou automaticky chráněna všechna zařízení, která se k dané síti připojí. Tuto službu a další jiné poskytujeme především velkým telekomunikačním operátorům, ale i soukromým společnostem a institucím státní správy.

Máme radost, že nezávislá instituce potvrdila to, že nabízíme lepší řešení než naše mnohem větší konkurence. Česká republika je už nyní známá jako výrazný hráč na poli kyberbezpečnosti a Whalebone si zapisuje další úspěch.

Adriana Dergam

Board Member of Latin America Chapter společnosti Whalebone

Adriana Dergam - Whalebone, s.r.o.logo Whalebone, s.r.o.LinkedIn

Whalebone sleduji už od startupových začátků a v kontextu rostoucí digitalizace Latinské Ameriky vnímám velkou poptávku po bezpečnosti online světa a telekomunikační infrastruktury.

Jak ukazuje tempo růstu firmy, Whalebone je ideální zejména díky poskytované zákaznické zkušenosti a rychlosti uvedení svého řešení uvést do provozu.

Richard Malovič

Ředitel společnosti Whalebone

Richard Malovič - Whalebone, s.r.o.logo Whalebone, s.r.o.LinkedIn

V Mexiku a Kolumbii jsme již podepsali první partnerské smlouvy, a tak máme velkou radost, že nám v expanzi pomůže právě Adriana Dergam. Její zkušenosti z telekomunikací a silné vztahy v celé Latinské Americe jsou obrovskou devízou. Jako první začneme Uruguayí, která je místním technologickým hubem.

Budeme rádi, když prošlapeme cestu nejen nám, ale také dalším mladým technologickým společnostem z Česka. Mexiko a Jižní Amerika je trh hladový po digitálních technologiích.