logo EFG CZ spol. s r.o.
Jan Zolák

Jan Zolák

Marketing manager společnosti EFG CZ

LinkedIn

On-premise řešení v oblasti elektronických systémů tak postupně nahrazují cloudová řešení a to především díky svým výhodám.

Moderní cloudové docházkové a přístupové systémy oproti on-premise řešením zprovozníte u koncového zákazníka doslova bleskově, v případě, že je zákazník trochu technicky zdatný, zvládne si bez problému celý systém zprovoznit sám.

U různých klientů se potýkáme s podobnými problémy - stávajícím systémům chybí údržba a správa. Dokud vše funguje, nikdo se o něj nezajímá a firmy volají až ve chvíli, kdy se nedaří dostat ze systému potřebná data. Proto jsme se rozhodli využít předností cloudu a udělat docházkový systém, který je z pohledu klienta prakticky bezúdržbový.

Naše společnost před dvěma lety jako první přišla na český trh právě s cloudovým řešením Aktion.Next Cloud postaveným na platformě Microsoft Azure a z náročného a komplexního systému jsme tak vytvořili službu.

Jednou z možností jak cloudu využít, je jeho zapojení do identifikačních služeb - tedy pro evidenci docházky a řízení přístupu.

To je vzhledem k rychlosti nasazení vlastního systému a značným úsporám velmi výhodné zejména pro malé a střední firmy.