logo EFG CZ spol. s r.o.

Kristýna Vocásková

Manažerka marketingu společnosti EFG CZ

Kristýna Vocásková - EFG CZ spol. s r.o.logo EFG CZ spol. s r.o.LinkedIn

Možnosti konfigurace docházkových a přístupových systémů jsou prakticky neomezené. Instalace systému, snadná a přehledná obsluha softwaru, rychlost a neomezené možnosti výpočtu docházkových dat, licenční politika a v neposlední řadě i design hardwaru - to jsou hlavní důvody, které byste měli brát v úvahu při výběru docházkového a přístupového systému.

Důležitým parametrem jsou také možnosti speciálních úprav a zakázkových řešení postavených na míru konkrétnímu zákazníkovi. Moderní elektronické systémy nyní směrují všechny řídící procesy na cloud a tato řešení budou i v budoucnu čím dál více využívána.

Jan Zolák

Marketing manager společnosti EFG CZ

Jan Zolák - EFG CZ spol. s r.o.logo EFG CZ spol. s r.o.LinkedIn

On-premise řešení v oblasti elektronických systémů tak postupně nahrazují cloudová řešení a to především díky svým výhodám.

Moderní cloudové docházkové a přístupové systémy oproti on-premise řešením zprovozníte u koncového zákazníka doslova bleskově, v případě, že je zákazník trochu technicky zdatný, zvládne si bez problému celý systém zprovoznit sám.

František Vocásek

Obchodní ředitel společnosti EFG CZ

František Vocásek - EFG CZ spol. s r.o.logo EFG CZ spol. s r.o.

eSeries představuje nejen změnu technologie, ale také vysoce zabezpečené řešení Smart Security. Jeho funkce nouzového režimu, paměti událostí a bezpečnostních ID společně zajišťují bezproblémový provoz při výpadku internetu.

Bezpečnější přístup je zaručen díky šifrované komunikaci eData a to prostřednictvím zařízení eRelay.

František Vocásek

Obchodní ředitel společnosti EFG CZ

František Vocásek - EFG CZ spol. s r.o.logo EFG CZ spol. s r.o.

Vlajkovou lodí společnosti EFG CZ se stal chytrý snímač eSmart Reader, který spojuje výhody přístupového snímače s docházkovým terminálem. Dokonalý moderní design s dotykovým displejem ve verzi rozeznávání pomocí otisku prstu nebo identifikačními kartami Vás zcela nadchne!

Snímač umí číst média standardu Mifare/Desfie 13,56 MHz. Jako médium lze používat kartu, přívěsek nebo současná standardní NFC média.

Jan Zolák

Marketing manager společnosti EFG CZ

Jan Zolák - EFG CZ spol. s r.o.logo EFG CZ spol. s r.o.LinkedIn

U různých klientů se potýkáme s podobnými problémy - stávajícím systémům chybí údržba a správa. Dokud vše funguje, nikdo se o něj nezajímá a firmy volají až ve chvíli, kdy se nedaří dostat ze systému potřebná data. Proto jsme se rozhodli využít předností cloudu a udělat docházkový systém, který je z pohledu klienta prakticky bezúdržbový.

Naše společnost před dvěma lety jako první přišla na český trh právě s cloudovým řešením Aktion.Next Cloud postaveným na platformě Microsoft Azure a z náročného a komplexního systému jsme tak vytvořili službu.

Stránka 1/2 Další >