logo FAYN Telecommunications s.r.o.
Lukáš Honek

Lukáš Honek

Ředitel společnosti FAYN Telecommunications

LinkedIn

Největší zájem pozorujeme dlouhodobě o neomezený tarif fayn FLAT a pak o ty z druhého konce spektra - s nízkou spotřebou. Ten neomezený jsme obnovili za zajímavou cenu před několika měsíci a je aktuálně nejpopulárnější.

Nyní je na řadě vylepšení nabídky levného tarifu. Dobíjet se dá i online, nebo na takřka 8 tisících terminálech v ČR - měsíční poplatek činí pouhých 69 Kč.

Rozhodli jsme se vyjít vstříc velké poptávce po neomezených mobilních tarifech. Ne každý potřebuje mnoho SMS, takže uvítá levnější tarif s nízkou cenou dokoupení SMS.

Současně vnímáme potřebu být často online například na populárních messengerech, což pokryje přibalený datový tarif, se kterým lze být online neustále. Proto rozšiřujeme svou nabídku mobilních tarifů o neomezené volání včetně dat za výhodnou cenu.

Soutěž pro nás byla velmi atraktivní, protože umožňovala nabídnout i levnější tarify. Zdaleka ne každý uživatel totiž vyžaduje neomezené volání za vysoké měsíční částky a pro mnoho uživatelů jsou rovněž zajímavé levnější a menší balíčky mobilních dat. Navíc naše služby koncipujeme tak, aby je měl zákazník plně pod kontrolou a mohl si je sám přizpůsobovat svým potřebám. Jsem si vědom toho, že někteří uživatelé mají zájem o větší objemy mobilních dat.

Bohužel podmínky na velkoobchodním trhu mobilních komunikací jsou pokřivené a jako alternativní operátor máme v tomto ohledu omezené možnosti. Věřím ale, že se inspirují další obce a města a podobné aukce nám pomohou zvýšit konkurenci na trhu a tím i zvednout tlak na naše velkoobchodní dodavatele mobilních služeb.

Průměrná spotřeba napříč celou Českou republikou činila v posledním roce 130 minut, 48 SMS a 573 MB dat na jednu SIM kartu. Proto jsme vytvořili tarif, který se těmto průměrným hodnotám maximálně přibližuje a současně zachovává velmi příznivou cenu. V tarifu REMIX si lze zvolit výhodně i balíček 1000 MB dat.

Na všech SIM standardně podporujeme technologii LTE bez příplatku. Tarif je jako již tradičně u nás bez závazku a lze jej hradit jak na fakturu, tak i z dobíjeného kreditu.

Parametry tarifu MIX jsme zvolili tak, aby průměrný uživatel nemusel platit skutečně nic navíc. Za 199 korun získá dostatek volných minut, SMS zpráv i mobilních dat, aniž by musel cokoli řešit či nastavovat. Pokročilejší uživatel ovšem tuto možnost má a v případě potřeby si může kdykoli dokoupit třeba další mobilní data nebo využít naplno volání přes internet.

Tarif fayn MIX lze využívat v režimu dobíjení kreditu nebo s platbou zpětně na fakturu. Tarif je bez závazků, přenos čísla k nám je zdarma a výpovědní lhůta je 1 měsíc.