logo Dial Telecom a.s.
Martina Setunská

Martina Setunská

Marketing manager společnosti Dial Telecom

LinkedIn

Takto rychlé připojení je možné vždy za předpokladu, že operátor vlastní svoji optickou síť. Dial Telecom takovéto optické sítě má, a to nejen v Praze. Máme poměrně hustě vybudované páteřní a přípojné linky po celé republice, navíc s přesahem do významných zahraničních internetových uzlů.

Z tohoto důvodu jsme velmi často schopni připojit naše zákazníky, ať už z komerční sféry, tak i státní správy či samosprávy, ve velmi rychlém čase.

Řešení od Dial Telecomu zahrnuje jak připojení serverovny a tedy i e-shopu, v němž budou probíhat objednávky a transakce, ale také celého logistického centra. Garantovaná dostupnost datových služeb je vyšší než 99,99%.

V tuto chvíli máme takzvaný náběhový měsíc, v průběhu výstavby a ladění technologií tedy dodáváme konektivitu 2x 50 Mbit/s. Za plného provozu však bude navýšena na garantovaných 2x 100 Mbit/s, s možností upgradu rychlosti až na 2x 1 Gbps.

Strategie pomoci EU a její dotace ohledně rozmístění přístupových bodů v rámci NGA je pro nás velmi zajímavé téma. Cítíme zde standardní napětí mezi doporučením EU a jednotlivými státními úřady, v případě ČR je to zejména ČTÚ.

Dial Telecom si od členství v této organizaci slibuje především získání důležitých dat, stanovení správné strategie a výměnu zkušeností mezi členy ECTA napříč Evropou.

Pevně věřím, že návštěvníci našeho nového webu ocení nejen jeho moderní grafické zpracování, ale i přehlednou strukturu. Našim cílem bylo, aby stávající i potenciální zákazníci a obchodní partneři mohli dohledat jakoukoliv informaci během okamžiku. Zároveň jsme se je snažili nezahlcovat čísly a parametry, ale raději jsme obsah vhodně doplnili multimédii.

Jakožto dlouholetý zaměstnavatel v oboru IT a telekomunikací s potěšením sledujeme vzrůstající kvalitu uchazečů z řad čerstvých absolventů českých středních i vysokých škol. Poměr kvality poptávky nabídky se na trhu práce vyrovnává.