logo Accenture Central Europe
Michal Merta

Michal Merta

Ředitel Cyber Fusion Centra Accenture v Praze

LinkedIn

Situaci v zabezpečení systémů ve zdravotnických zařízeních komplikuje zejména fakt, že jsou používány různorodé komponenty a zařízení různého stáří. Je pak velmi těžké zajistit už jen jejich vzájemnou komunikaci a kompatibilitu - natož zabezpečení. Z praxe také víme, že nemocnice a výrobci mají na zabezpečení takových zařízení limitované finanční prostředky, což se bohužel odráží ve výsledném produktu.

Pro útočníky je to ideální situace, kterou mohou využít k vydírání. Nezapomínejme, že se zde bavíme o zdravotnických zařízeních s přímým vlivem na zdraví a život člověka, kde zabezpečení bezporuchového provozu musí být jednou z hlavních priorit.

V Cyber Fusion Centeru jsme si vědomi vysoké poptávky po lidech věnujících se kybernetické bezpečnosti, a proto společně s kolegy v Evropě neustále zdokonalujeme tréningové programy orientující se na konkrétní oblasti kybernetické bezpečnosti. Potenciálním kandidátům tudíž kromě školení na konkrétní produkty nabízíme i získaní všeobecných znalostí se zaměřením na nejnovější trendy a technologie.

Práce u nás může být pro uchazeče dlouhodobě perspektivní a atraktivní, neboť z Prahy zajišťujeme bezpečnost IT systémů pro zákazníky z celého světa.