logo Accenture Central Europe

Michal Merta

Ředitel Cyber Fusion Centra Accenture v Praze

Michal Merta - Accenture Central Europelogo Accenture Central EuropeLinkedIn

Situaci v zabezpečení systémů ve zdravotnických zařízeních komplikuje zejména fakt, že jsou používány různorodé komponenty a zařízení různého stáří. Je pak velmi těžké zajistit už jen jejich vzájemnou komunikaci a kompatibilitu - natož zabezpečení. Z praxe také víme, že nemocnice a výrobci mají na zabezpečení takových zařízení limitované finanční prostředky, což se bohužel odráží ve výsledném produktu.

Pro útočníky je to ideální situace, kterou mohou využít k vydírání. Nezapomínejme, že se zde bavíme o zdravotnických zařízeních s přímým vlivem na zdraví a život člověka, kde zabezpečení bezporuchového provozu musí být jednou z hlavních priorit.

Michal Merta

Ředitel Cyber Fusion Centra Accenture v Praze

Michal Merta - Accenture Central Europelogo Accenture Central EuropeLinkedIn

V Cyber Fusion Centeru jsme si vědomi vysoké poptávky po lidech věnujících se kybernetické bezpečnosti, a proto společně s kolegy v Evropě neustále zdokonalujeme tréningové programy orientující se na konkrétní oblasti kybernetické bezpečnosti. Potenciálním kandidátům tudíž kromě školení na konkrétní produkty nabízíme i získaní všeobecných znalostí se zaměřením na nejnovější trendy a technologie.

Práce u nás může být pro uchazeče dlouhodobě perspektivní a atraktivní, neboť z Prahy zajišťujeme bezpečnost IT systémů pro zákazníky z celého světa.

Petr Bujalka

Manažer náboru Accenture v ČR

Petr Bujalka - Accenture Central Europelogo Accenture Central EuropeLinkedIn

V současné době nabízíme řadu volných pozic v různorodých odděleních, jedná se nyní o stovky nových pracovních míst. Uplatnění zde mohou najít i čerství absolventi vysokých škol, zejména technického a ekonomického zaměření. Jde především o oblast cloudu a kybernetické bezpečnosti, ale také práci v oddělení Technology a Services.

Jedná se o obory, které jsou perspektivní z hlediska budoucího uplatnění, možnost rozvinout své znalosti a dovednosti v mezinárodním kolektivu zde najdou zejména technicky a ekonomicky zaměření uchazeči.

Paul Dougherty

Technický ředitel společnosti Accenture

Paul Dougherty - Accenture Central Europelogo Accenture Central EuropeLinkedIn

Závratné tempo technologických změn přináší největší vynálezy od úsvitu informačního věku. Tím, že technologie přetváří to, jak pracujeme a žijeme, přináší významné výzvy pro společnost a vytváří nové příležitosti. V konečném důsledku mají lidé kontrolu nad vytvářením změn, které ovlivní naše životy.

My zastáváme optimistický pohled na věc a domníváme se, že vnímaví a zodpovědní manažeři zajistí, že budou mít nové technologie pozitivní dopad.

Kevin Richards

Výkonný ředitel Accenture Security pro Severní Ameriku

Kevin Richards - Accenture Central Europelogo Accenture Central EuropeLinkedIn

Kyberútoky jsou dnes všudypřítomnou realitou ve všech odvětvích. Náš průzkum ukazuje, že detekce kyberkriminality vyžaduje více než jen bohatou praxi a dobrý odhad na základě minulých zkušeností. Musíme k ochraně bezpečnosti zaujmout úplně nový postoj, počínaje identifikací a stanovením priorit klíčových aktiv společnosti napříč celým hodnotovým řetězcem.

Je také zřejmé, že potřeba společností přijmout celostní přístup k digitální bezpečnosti, který bude integrovat kybernetickou obranu hluboko do společnosti, ještě nikdy nebyla naléhavější.

Stránka 1/2 Další >