logo WEBCOM a.s.
Pavel Vaněk

Pavel Vaněk

Obchodní ředitel společnosti WEBCOM

LinkedIn

Dynamics 365 je cloudové řešení nové generace, které chceme našim zákazníkům nejen představit, ale i jim pomoci s výběrem optimálního softwarového řešení. Je postaveno na společném datovém modelu a aplikační platformě Azure. Tak je zajištěna jednotnost, interoperabilita a rozšiřitelnost v přirozené integraci s Office 365 a dalšími aplikacemi Microsoft.

Uživatelské prostředí aplikací je známé, intuitivní a hodnoceno jako velmi přívětivé. Díky tomu již není třeba řešit nákladná propojení produktů rodiny Microsoft Dynamics.

Jestliže se rozhodnete posunout firmu vpřed a investovat do rozvoje, potřebujete projekt, který přinese pozitivní výsledek. Často se bohužel stane, že projekt stojí spousty času, zdrojů a investic, na optimalizaci procesů to nemá zásadní vliv a ani po zavedení změn jste se nepřiblížili plánovanému zlepšení. Tomu lze předejít. Stačí mít všechny důležité informace od začátku plánování projektu na správném místě a ve správných rukách.

Naše analýza pomáhá zlepšit všechny podnikové aktivity, zrychluje a zefektivňuje firemní procesy, přičemž plně využívá digitálních technologií a významně pomáhá s určováním strategií a priorit.

Vítězství řešení Microsoft Dynamics AX pro společnost CPI Property Group v soutěži Microsoft Awards 2016 nás obzvláště potěšilo, protože se jedná o skutečně výjimečný a rozsáhlý projekt.

Zároveň toto ocenění potvrzuje vhodnost řešení Dynamics AX pro společnosti působící v Real Estate, které mimo jiné výrazně napomáhá zvyšovat jejich produktivitu a efektivitu práce.

Díky této strategii očekáváme stabilizaci své pozice ve světě IT a navýšení tržeb v oblasti CRM během tří let o více než 60 milionů korun.

Chceme patřit mezi nejvýznamnější a největší dodavatele Dynamics CRM na českém a slovenském trhu.

Každá společnost je jiná, má jiné procesy, strukturu, styl řízení a potřeby. Proto Microsoft Dynamics CRM obsahuje nepřeberné možnosti, jak celé řešení jednoduše přizpůsobit právě individuálním požadavkům. V současnosti ho využívá více než sto tisíc zákazníků po celém světě.

Stránka 1/2 Další >