logo Veracomp s.r.o.
Tomáš Barta

Tomáš Barta

Head of Sales and Business Development společnosti Veracomp

LinkedIn

Na konferenci se dozvíte více nejen o samotných technologiích, ale také o možnostech jejich efektivní integrace. Protože jsou to právě vhodná integrovaná řešení, která mohou posunout úroveň zabezpečení vaší společnosti na vyšší úroveň. Integrovaná řešení jsme rozčlenili dle bezpečnostního frameworku NIST 800-53 na identifikaci, ochranu, detekci, reakci a následnou obnovu.

Přijďte se dozvědět více o řešeních, která vám pomohou získat maximum z již implementovaných technologií, či správným propojením efektivně ošetřit bezpečnostní hrozby.

Jmenování do funkce Head of Sales and Business Development vnímám jako projev důvěry a zároveň jako závazek. Chci, aby nás všechny práce bavila - a tím pádem jsme ji dělali dobře.

Veracomp a jeho portfolio má obrovský potenciál a já se těším, že jej pomohu naplnit.

Nově podepsaná spolupráce s Novicomem je unikátní především v tom, že doplňuje řešení postavené na našich dalších produktech, a sice INVEA-TECH a Fortinet.

Společná integrace těchto tří výrobců v jedno bezkonkureční řešení přináší zákazníkům zvýšení pružnosti při řešení bezpečnostních incidentů v celé podnikové síti a beze zbytku naplňuje koncept aktivní bezpečnosti sítě.