logo Veracomp s.r.o.

Tomáš Barta

Head of Sales and Business Development společnosti Veracomp

Tomáš Barta - Veracomp s.r.o.logo Veracomp s.r.o.LinkedIn

Na konferenci se dozvíte více nejen o samotných technologiích, ale také o možnostech jejich efektivní integrace. Protože jsou to právě vhodná integrovaná řešení, která mohou posunout úroveň zabezpečení vaší společnosti na vyšší úroveň. Integrovaná řešení jsme rozčlenili dle bezpečnostního frameworku NIST 800-53 na identifikaci, ochranu, detekci, reakci a následnou obnovu.

Přijďte se dozvědět více o řešeních, která vám pomohou získat maximum z již implementovaných technologií, či správným propojením efektivně ošetřit bezpečnostní hrozby.

Tomáš Barta

Head of Sales and Business Development společnosti Veracomp

Tomáš Barta - Veracomp s.r.o.logo Veracomp s.r.o.LinkedIn

Jmenování do funkce Head of Sales and Business Development vnímám jako projev důvěry a zároveň jako závazek. Chci, aby nás všechny práce bavila - a tím pádem jsme ji dělali dobře.

Veracomp a jeho portfolio má obrovský potenciál a já se těším, že jej pomohu naplnit.

Lucie Stránská

PR manažerka společnosti Veracomp

Lucie Stránská - Veracomp s.r.o.logo Veracomp s.r.o.LinkedIn

Povedlo se nám změnu prosadit napříč celou Veracomp Group, což považujeme za skvělý úspěch. Nový web jsme vytvořili v souladu s aktuálními trendy a naší marketingovou strategií, která zahrnuje mimo jiné HR branding a nový styl komunikace.

Design je v nadčasovém retro stylu. Celý web je orientován na prezentaci našich aktivit tak, aby každý rychle pochopil, čím se zabýváme a co můžeme našim partnerům nabídnout.

Petr Janda

Jednatel společnosti Veracomp

Petr Janda - Veracomp s.r.o.logo Veracomp s.r.o.LinkedIn

Startujeme novou éru vizáže značky Veracomp, která je postavena na konzistentnosti a jasné rozpoznatelnosti značky.

Součástí naší strategie je také projekt tonality značky a podpůrné partnerské programy, jako je například Bonusový program, v kterém si naši aktivní partneři mohou vybírat odměny, a to v několika kategoriích.

Jan Jiroušek

Marketingový specialista společnosti Veracomp

Jan Jiroušek - Veracomp s.r.o.logo Veracomp s.r.o.

Naučili jsme se pracovat s UX a copywritingem, hledali cesty, jak návštěvníkům používání webu maximálně zpříjemnit.

Výsledkem jsou stránky, které běží na jednotné šabloně a ukazují naše vnímání pozice distributora i to, kam jako společnost míříme.

Stránka 1/4 Další >