logo Sophia Solutions, s.r.o.
Vladislav Hanák

Vladislav Hanák

Team Leader CPM společnosti Sophia Solutions

LinkedIn

Získaná akreditace potvrzuje dlouhodobou kvalitu našich služeb a expertní znalosti našich konzultantů a zákazníkovi tak umožňuje orientovat se na trhu při hledání kvalitního a spolehlivého partnera pro řešení svých potřeb a požadavků v oblasti finančního řízení. V poslední době máme za sebou několik úspěšných realizací plánovacích a analytických systémů postavených na platformě Cognos TM1.

Naši zákazníci si tuto technologii chválí a s modernizovaným plánovacím systémem jsou moc spokojeni. Rozšiřování odborných znalostí zároveň prohlubuje naši dlouholetou spolupráci s technologickým partnerem.

Prvním krokem při nasazení nového plánovacího systému je detailní analýza stávajícího stavu. V rámci tohoto kroku pochopíme základní principy plánování u zákazníka a následně navrhneme potenciální změny - jak v samotném procesu, tak i z pohledu struktury plánu, kalkulačních celků atd.

Po vzájemném odsouhlasení stavu budoucího přichází na řadu samotná implementace nového řešení, která je následně precizně otestována zákazníkem. Uživatelé následně absolvují školení jak s novým nástrojem pracovat a pokud toto všechno proběhne bez problémů, je systém nasazen do reálného provozu.