logo

Logos meziročně zvýšil obrat o 75 procent

Obrat konzultační a technologické společnosti Logos za první čtvrtletí fiskálního roku vzrostl oproti loňsku na částku 130,4 milionů korun. Znamená to nárůst 74,8 procenta. V daném čtvrtletí se na tomto výsledku podílelo 322 pracovníků. Aktuální čísla ovšem hovoří už o týmu 370 lidí.

"Za uvedeným růstem stojí nejen rozšíření zakázek u stávajících zákazníků, získání nových klientů, ale také výrazné personální posílení našeho týmu. Navíc podle dosavadních signálů je zřejmé, že obdobná čísla budeme vykazovat i následující čtvrtletí našeho fiskálního roku," uvedl Pavel Endrle, ředitel konzultační a technologické společnosti Logos.

Mezi nejzajímavější zakázky uplynulého období patří outsourcingové projekty pro eBanku a GE Money. V obou případech se jedná o převzetí odpovědností za správu a rozvoj klíčových bankovních systémů, včetně převzetí zaměstnanců IT oddělení banky.

Zajímavé jsou i projekty v zahraničí. Logos například přizpůsobuje a lokalizuje obchodní informační systém společnosti HomeCredit pro čínský trh. Stabilní spoluprací s bankovními a telekomunikačními firmami se Logos stává jedním z nejvýznamnějších dodavatelů IT služeb.

Článek ze dne 26. září 2007 - středa

Další články od Logos a.s.