logo Logos a.s.

Posílejte SMS a MMS jednoduše z počítače

Konzultační a technologická společnost Logos vyvinula pro zákazníky Telefónica O2 novou službu nazvanou SMSender. Její uživatelé mohou snadno odesílat i přijímat SMS a MMS zprávy z počítače připojeného k internetu.

Služba je zákazníkům společnosti Telefónica O2 k dispozici ihned po registraci na www stránkách operátora, stažení programu z internetu a jeho instalaci do počítače.

"Podle našich průzkumů víme, že lidé s oblibou využívají jednoduché služby, které jsou dostupné a snadno si je nastaví podle svých potřeb. To je trend, který preferují uživatelé a tím pádem také jejich mobilní operátoři nejen u nás. I v zahraničí už máme zájemce, kteří se s naším produktem seznamují," řekl Michal Hanus, výkonný ředitel pro obchod a rozvoj společnosti Logos.

Celkové technické řešení služby SMSender zahrnuje správu uživatelských účtů, zpracování SMS/MMS, komunikaci s SMS/MMS centrem mobilního operátora a zajištění webového přístupu pro zákazníka i administrátory služby. Operátor pak zajišťuje účtování služby a fyzický provoz SMS/MMS centra.

"Pro Telefonicu O2 bylo rozhodující, že společnost Logos opět vytvořila unikátní služby pro naše zákazníky, stejně jako v případě oblíbeného Office Connectoru, který už tři roky velmi úspěšně provozujeme," dodává Jan Dachovský, Telefónica O2.

Společnost Logos nabízí celou řadu služeb sjednocených ve SMART Messaging Platform. Tato ucelená skupina jednotlivých operátorských řešení umožňuje rozšířit portfolio efektivních služeb operátorů v oblasti Value Added Services (VAS) a mobilních aplikací.

Článek Logos a.s. ze dne úterý 16. října 2007

Další články od Logos a.s.