logo Loxone, s.r.o.

IT práce ve společnosti Loxone, s.r.o.

Project manager developers project / Head of office

Buď součástí týmu, který mění svět. Máš kuráž a nebojíš se pohybovat v oblasti rezidenčního bydlení na developerském trhu - pak je tohle místo tvoje! Každý, kdo je u nás, dostane přesně ten hardware, který pro svou práci potřebuje, a může jej používat také soukromě nebo doma. Digitalizaci pracovních procesů přikládáme velký význam a své úkoly plníme převážně bez papíru.

Specialista pro chytré domy

Loxone, s.r.o. - České Budějovice
Staň se technologickým odborníkem a obchodníkem v jednom. Tvým úkolem bude pomáhat českým instalačním firmám dělat nejlepší projekty v oblasti automatizace budov a měnit standard elektroinstalace. Každý den pracujeme na rozmanitých a jedinečných projektech a nabízíme prostor pro vaše vlastní nápady napříč všemi odděleními.

Automation Specialist

Loxone, s.r.o. - České Budějovice
We are expanding our international department at Loxone. The person we are searching for is highly motivated to make a career in an international company and wants to change the way technology is used within buildings across the world. Our future talent has the thirst for knowledge to join us in our Boot Camp.