logo Neogenia s.r.o.

SMS brána neoGate pomáhá hoteliérům a lyžařským střediskům

Systém neoGate, využívaný především pro rozesílku marketingových a informačních SMS zpráv, začíná prostřednictvím bezpečnostních SMS pomáhat také s kontrolou rekreantů nebo výletníků na českých horách.

Informační SMS mají celou řadu výhod. K jejich rozesílání prostřednictvím SMS brán není třeba instalace vlastní technologie ani platit paušální poplatky. Zprávy jsou ve většině případů hrazeny prostřednictvím přednabitého kreditu. Jednotlivé brány navíc nabízí pokročilou práci s kontakty a vyhodnocování komunikace a lze je pomocí API zaintegrovat do informačních systémů provozovatelů.

"V současné době máme z tohoto segmentu několik desítek klientů, jejich počet ovšem letos výrazně narostl. Informační SMS představují totiž nejjednodušší způsob, jak dostat mezi návštěvníky lyžařských středisek rychlou zprávu - například o blížícím se nebezpečí. Provozovatelé to navíc využívají jako svoji konkurenční výhodu. Zaslat SMS lze přitom nejen těm, kteří sdělili své telefonní číslo, ale také všem, kteří se nacházejí v určité oblasti - tedy například na sjezdovce," říká Ondřej Švrček, obchodní ředitel společnosti Neogenia.

Systém neoGate lze také jednoduše ovládat skrze webové rozhraní. Rychlost rozesílky je několik desítek SMS zpráv za sekundu, kontakty je tedy možné oslovit takřka okamžitě. Systém zároveň eviduje odpovědi na odeslané zprávy - oslovené číslo tedy může na zaslanou SMS reagovat, jako by byla odeslána z běžného čísla.

NeoGate je největší komunikační bránou v České republice. Při SMS rozesílce odbaví zhruba dvanáct procent celkového provozu marketingových, notifikačních a informačních SMS zpráv. Vedle hlavního města Prahy patří mezi její klienty například Plzeňské městské dopravní podniky nebo Krajský soud v Praze.

Kromě SMS brány nabízí také lokalizační SMS a systém Voice pro rozesílání hromadných hlasových interaktivních zpráv.

Další články k tématům - marketing - SMS - Ondřej Švrček

Článek Neogenia s.r.o. ze dne středa 21. ledna 2015

Další články od Neogenia s.r.o.