logo

E-shop FastCentrik vítězem kategorie Vývoj software a webových aplikací v soutěži Microsoft Awards 2011

Komplexní řešení elektronické komerce knižního distributora PEMIC BOOKS a jeho obchodních partnerů - to je vítězný projekt E-shopu FastCentrik společnosti NetDirect ve 13. ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards 2011.

Řešení od NetDirectu přineslo nejen zvýšení obratů, ale také významné personální úspory. Pro produkt FastCentrik jde již o sedmé prvenství, získané v soutěžích nejen v rámci ČR, ale i na mezinárodním poli. E-shop systém FastCentrik a vítězství v soutěži Microsoft Awards 2011.

Za NetDirect převzali ocenění ředitel společnosti, Jan Svoboda, a Pavel Kramný, projektový manažer pro strategické zákazníky, který vítěznou zakázku řídil. Cenu předával generální ředitel české pobočky Microsoftu pan Roman Cabálek.

Ing. Jan Svoboda vítězství přivítal s nadšením: "Mám radost, kterou můžu jen těžko popsat. Myslím, že to porota neměla lehké. Na stupni vítězů by měli stát všichni přihlášení, protože i jejich řešení jsou skvělá a přinášejí zákazníkům profit. Bylo by krásné, kdybychom zopakovali náš loňský úspěch z Washingtonu a vyhráli v létě v Los Angeles i v rámci celosvětové soutěže. První cena patří všem lidem v NetDirectu, protože společně děláme skvělá řešení a utíkáme konkurenci tím, že se den ode dne zlepšujeme."

Kvality a inovace e-shop řešení pro PEMIC BOOKS a.s. Řešení elektronického obchodování od NetDirectu plní obchodní cíle a poskytuje odběratelům PEMIC BOOKS kvalitní a zároveň levný e-shop s napojením na data dodavatele, čímž zvyšuje jejich tržby a posiluje loajalitu vůči dodavateli.

Ředitel společnosti PEMIC BOOKS, pan Petr Michálek kvality projektu oceňuje: "NetDirect nám v rámci výběrového řízení na e-commerce řešení přednesl návrh obchodní koncepce, která nás zaujala. Dnes po téměř dvouleté zkušenosti musím tento krok hodnotit jako šťastný, protože pro nás znamená smysluplné využívání technologií nikoli pro ně samotné, ale pro finanční přínosy a růst, které nám celé řešení a spolupráce s NetDirectem dává."

PEMIC BOOKS je předním distributorem knih na českém a slovenském trhu a provozuje obchody Rodinné knihkupectví a Knihcentrum na e-shop platformě FastCentrik.

Další články k tématům - E-shop - knihy - PEMIC BOOKS - soutěž - úspory - vývoj - Jan Svoboda - Pavel Kramný - Petr Michálek

Článek ze dne 20. dubna 2011 - středa

Další články od NetDirect s.r.o.