logo

NICOM nabízí seminář Internetová reklama a marketing i v Královehradeckém kraji

Díky obrovskému zájmu o školení Internetová reklama a marketing na pobočkách společnosti v Praze, Brně a Ostravě, realizuje NICOM seminář pro marketingové pracovníky, podnikatele, kteří přikládají svým internetovým stránkám velkou váhu při získávání zákazníků, také v Hradci Králové a Pardubicích.

NICOM, vzdělávací středisko zejména v oblasti počítačového školení s působností po celé České republice, od září 2008 (školení nově přidáno do nabídky) proškolilo na pobočkách v Praze, Brně a Ostravě dvě stovky odborníků, kteří mají zájem zvýšit návštěvnost svých internetových stránek, či zefektivnit svoji reklamní kampaň na internetu.

Jednodenní seminář zaměřený na reklamu a zviditelnění na českém internetu seznámí s nejnovějšími a s nejefektivnějšími trendy v oblasti internetového marketingu. Účastníci získají přehled o pojmech : SEO (optimalizace ve vyhledavačích), reklama PPC (Sklik, Google AdWords, eTarget), analýza přístupů (Google Analytics) a další. Cílem semináře je seznámit uchazeče s problematikou tak, aby si mohli spravovat kampaně sami přímo ve firmě.

Společnost NICOM představuje Kurz : Internetová reklama a marketing I. nyní nově i v Královehradeckém kraji. Dne 24. září od 09:00 do 17:00 proběhne školení v Hradci Králové v salonku hotelu Alessandra (Třída SNP 733, Hradec Králové) a dne 25. září od 09:00 do 17:00 v Pardubicích v salonku Domu kultury Dukla (Gorkého 2573, 530 02 Pardubice).

Kurz je určen marketingovým pracovníkům, podnikatelům, kteří chtějí získat úplný přehled o možnostech reklamy, zviditelnění na českém internetu, zvýšení návštěvnosti stránek a posunu internetových stránek výš ve vyhledávačích. Každý účastník si vyzkouší všechny důležité nástroje internetového marketingu na vlastním počítači pod vedením lektora s bohatými lektorskými IT zkušenostmi, grafika a tvůrce internetových stránek.

Článek ze dne 28. srpna 2008 - čtvrtek

Další články od NICOM a.s.