logo

KX-TDE600, PBX od Panasonic má další vylepšení

Panasonic přináší zásadní vylepšení svého vysoce kapacitního PBX řešení KX-TDE600. Nabízí nyní přístup k řadě nových vylepšených funkcí pro integraci aplikací a příslušenství. Rychlý růst IP aplikací znamená také nutnost jejich širší integrace s mobilními telefony.

Systém TDE600 je určen pro středně velké organizace, které mají často pobočky na různých místech. Mnoho organizací při svém podnikání zcela závisí na používání mobilních telefonů, a proto se vylepšení týkají také kompatibility PBX a mobilního systému. V nové verzi lze například nastavit mobilní telefon jako součást PBX sítě.

Zákazník si pak může být jist, že bude k zastižení na svém čísle, i když není u pracovního stolu. Zároveň dochází k předání všech důležitých informací o hovoru, a je tedy možné používat zpětné volání v případě nepřijatého hovoru. Jedná se o ideální funkci pro uživatele, kteří tráví hodně času na cestách.

Rostoucí poptávka po IP technologii s sebou přináší také větší možnosti výběru IP-PT terminálů. Panasonic proto zdvojnásobil kapacitu vnitřních IP linek u systému TDE600. Mezi novinky u bezdrátové technologie patří DECT telefony Panasonic KX-TCA175 a KX-TCA275 disponující funkci pro podporu CTI aplikace a digitální telefony. KX-DT300, které mohou být směle ozdobou vaší kanceláře, a navíc se snadno ovládají.

Přístroje nabízejí špičkovou kvalitu přenášeného hlasu, dobře čitelné displeje a díky bluetooth technologii můžete používat i pohodlnou bezdrátovou náhlavní soupravu. Celou komunikaci budete mít také pod kontrolou na snadno nastavitelném LCD displeji.

Vylepšení se však týkají nejen koncových zákazníků, ale usnadňují práci také správcům sítě. Například vzdálené nastavení vnitřních IP linek systému dříve vyžadovalo nejméně dva pracovníky - jednoho na místě a druhého na vzdáleném pracovišti. Nový systém pro registraci IP terminálů, easy registration“ umožňuje provádět vzdálenou registraci pouze jednomu člověku a výrazně tak šetří lidské zdroje.

Vylepšený systém Panasonic KX-TDE600 verze 3 je ideální platformou pro business zákazníky a nabízí již od června komfortní řešení pro požadavky na jednotnou komunikaci ve firmě.

Další články k tématům - IP - KX-TDE600 - KX-TCA175 - KX-TCA275 - Panasonic - PBX - telefony - vylepšení

Článek ze dne 16. října 2009 - pátek

Další články od PANASONIC CZECH REPUBLIC s.r.o.