logo

Panasonic vyhlašuje on-line fotosoutěž LUMIX Award 2009-2010

Rádi fotografujete a hudbu máte v krvi ? Potom je právě vám určena on-line soutěž digitálních fotografií LUMIX Award 2009/2010, kterou vyhlásila společnost Panasonic Marketing Europe.

Zachyťte jeden z fascinujících okamžiků, kdy hudba působí na vaše zrakové smysly, a přihlaste svoje fotky na lumixaward.com. Až do 30. dubna 2010 tak máte možnost zabojovat o jeden ze šesti fotoaparátů LUMIX DMC-ZX1, kterými Panasonic každý měsíc odmění autora nejlepší fotografie. Celkový vítěz LUMIX Award 2009/2010 získá revoluční LUMIX DMC-GF1.

Zobrazte hudbu ! - tak zní leitmotiv letošní soutěže, kterou Panasonic organizuje již osmý rok. "Věříme, že LUMIX Award povzbudí autory digitálních fotografií, aby naplno využili svojí tvořivosti a prostřednictvím vlastních snímků ukázali, jak se neviditelné jevy, mezi které patří i hudba, dají zobrazit," vysvětluje Sven Dabelstein, Senior Produkt Manager společnosti Panasonic Marketing Europe.

Od listopadu 2009 do dubna 2010 můžete do soutěže jednou měsíčně přihlásit 1 fotografii. Všechny snímky následně posoudí a vyhodnotí nezávislá komise profesionálních fotografů a kreativních ředitelů, přičemž v každém kole vybere jednu vítěznou. Na účastníky čekají atraktivní ceny - šest reprezentativních a výkonných digitálních fotoaparátů LUMIX-ZX1 pro vítěze měsíčních kol, dva kompaktní foto&videoparáty LUMIX DMC-FZ38 pro druhého a třetího nejúspěšnějšího autora a nakonec revoluční novinka - nejlehčí digitální fotoaparát LUMIX DMC-GF1 pro absolutního vítěze, který spolu s ním získá i vstupenky na vystoupení skupiny Blue Man Group.

Další články k tématům - Award - DMC-GF1 - LUMIX - lumixaward - Panasonic - soutěž - Sven Dabelstein

Článek ze dne 16. listopadu 2009 - pondělí

Další články od PANASONIC CZECH REPUBLIC s.r.o.