logo

Čtečka Publero mění způsob našeho čtení

Digitální distributor tisku Publero, který v červnu 2012 oslavil rok od spuštění svého webového portálu publero.com, nahrál v první srpnový den dokument s pořadovým číslem 10000. Publero přináší novou éru čtení bez papíru na PC, Macu i iPadu.

Rok od ostrého spuštění provozu portálu získalo Publero 19 000 registrovaných čtenářů a do svého portfolia zařadilo 300 placených i neplacených titulů. Pro čtenáře portál přináší jednoduchou možnost nákupu tisku, komfortní čtení i neomezeně velkou digitální knihovnu pro uchování titulů.

Do druhého roku ostrého provozu připravuje Publero inovace a zdokonalení stávajících služeb i rozjezd zcela nové divize. Možnosti elektronického čtení Publero rozšíří skrz uvedení nové aplikace pro Android i přizpůsobení aplikace Publero Mobile pro iPhone.

Ve finální fázi testování je také desktopová aplikace, která umožní offline čtení na PC či notebooku. Ve spolupráci se školami firma připravuje i start projektu Publero EDU. Hlavním posláním projektu bude digitální distribuce odborných knih, skript a učebnic.

Od 30.6. 2012 Publero snižuje minimální hodnotu dobíjené částky. I přes vyšší ekonomickou náročnost mikroplateb tak firma vychází vstříc četným požadavkům ze strany uživatelů. Minimální hodnota dobíjené částky je stanovena na 7 Kč, přičemž tato akce platí na dobu neurčitou.

Publero Mobile

Publero Mobile je nová nativní aplikace pro iPad. Aplikace umožňuje čtení a prohlížení titulů dostupných na portálu Publero.com. Po instalaci Publero Mobile do vašeho iPadu se stačí přihlásit k účtu na Publero.com a následně můžete začít číst či kupovat různé tituly. Ihned po přihlášení je také možné stáhnout do iPadu obsah vaší Publero knihovny, kde máte na dosah ruky své oblíbené čtení kdykoliv a kdekoliv se právě nacházíte (i bez připojení k internetu).

Aplikace Publero Mobile pro iPad je dostupná zdarma na App Store.

Další články k tématům - Android - Apple - bezpapiru - iPad - iPhone - zdarma

Článek ze dne 7. srpna 2012 - úterý

Další články od PUBLERO s.r.o.

Čtečka Publero s podporou pro SMS platby

Čtečka Publero mění způsob našeho čtení