logo

Čtečka Publero s podporou pro SMS platby

Pro dobíjení kreditu ke čtení elektronických titulů na Publero.com nyní můžete využít i SMS platby mobilem - od 1 do 999 Kč - s podporou všech českých mobilních operátorů.

Publero je digitální čtečka a knihovna časopisů ve Vašem iPadu, propojená ze serverem Publero.com. Publero přináší tiskoviny v elektronické formě. Neplaťte zbytečně za tisk papíru, šetřete životní prostředí.

Další možnosti dobití kreditu na Publero:

Při platbě pomocí platební brány transakce probíhají přes platební bránu Gopay a kredit je připsán okamžitě na účet.

Nákupy titulů fungují i pro neregistrované uživatele, tj. bez nutnosti založení účtu na Publero.com. Tituly zakoupené neregistrovaným uživatelem se ukládají do jeho zařízení, ne však do Publero knihovny na webu. Ta zůstává vázána na registraci.

Publero také začátkem září 2012 uvedlo do AppStore novou verzi aplikace pro iPad, která umožňuje čtení a nákup elektronických periodik. Aktualizovaná verze nově přináší např. registraci/přihlašování přes Facebook a komfortnější stahování titulů.

Publero Mobile pro iPad je k dispozici zdarma na AppStore, následující verze 1.3 bude zaměřena na vznik společné aplikace pro iPhone + iPad.

Další články k tématům - AppStore - čtečka - Facebook - Gopay - iPad - kredit - SmartPhone - SMS - zdarma

Článek ze dne 26. září 2012 - středa

Další články od PUBLERO s.r.o.

Čtečka Publero s podporou pro SMS platby

Čtečka Publero mění způsob našeho čtení