logo SentinelOne CZ s.r.o.

Ric Smith

Technologický ředitel společnosti SentinelOne

Ric Smith - SentinelOne CZ s.r.o.logo SentinelOne CZ s.r.o.LinkedIn

Ze strategického hlediska je to pro společnost SentinelOne velmi důležitý okamžik. Zažíváme mimořádný růst, který je výsledkem našeho odhodlání k poskytování originálních technologických řešení a inovací. Právě proto jsme vybrali Českou republiku. Český vzdělávací systém vychovává mimořádně kvalitní inženýry, takže tuto zemi považujeme za ideální základnu pro vývoj špičkových technologických produktů.

Abychom tyto ambice dokázali naplnit, plánujeme uzavřít partnerství s předními českými univerzitami. To vnímáme jako naprostou prioritu.

Martin Matula

Vice President of Engineering společnosti SentinelOne CZ

Martin Matula - SentinelOne CZ s.r.o.logo SentinelOne CZ s.r.o.LinkedIn

Příběh SentinelOne je symbolem globálního úspěchu a mě osobně těší, že další kapitola se bude psát zde v České republice. Centrum budujeme od základů a naší obrovskou výhodou je silná firemní kultura. Zdůrazňuje, že nejsme jen talentovaní jedinci, kteří sdílejí stejný obor.

Fungujeme jako OneSentinelOne - jeden tým, který se plně soustředí na své poslání - přinášet taková technická řešení, která dokážou efektivně ochránit naše zákazníky před hrozbami a kybernetickými útoky.