logo

Symantec uvádí nejrychlejší produkty z řady Norton Security

Produkty Norton Internet Security 2009 a Norton AntiVirus 2009 jsou nenáročné na systémové zdroje, poskytují počítačům dokonalou ochranu a nabízejí zdarma telefonickou podporu.

Společnost Symantec Corp. dnes v Praze představila Norton Internet Security 2009 a Norton AntiVirus 2009 pro Evropu, Střední východ a Afriku. Nová verze je rychlejší a obsahuje více než 300 zlepšení od skenovacího jádra až po uživatelské rozhraní.

Klíčová fakta o Norton 2009

Nenáročný na zdroje a zdokonalená rychlost.

Norton 2009 obsahuje stovky vylepšení a zavádí nové technologie :

Nezávislý test PassMark Software zkoumal nový produkt Symantec a produkty konkurence.

Závěry z tohoto testování jsou následující :

Kompletní ochrana

Norton 2009 obsahuje Norton Protection System, vícevrstevný systém technologií, které ve vzájemné spolupráci blokují hrozby dříve, než vám mohou způsobit potíže.

Ochranný systém Norton Protection obsahuje :

Nezávislá testovací společnost, AV-Test, nedávno zveřejnila výsledky testu ochrany proti malware. AV-Test obsahuje Norton Internet Security 2009 beta verzi proti 33 známým virům.

Základní závěry zprávy jsou, že Norton Internet Security 2009 beta obsadila přední místa :

Nové vylepšení

Norton 2009 poskytuje nejlepší ochranu zákazníkům, a to díky funkcím, které řeší každodenní problémy :

Technická podpora zadarmo

Citace

"Nový Norton dokazuje, že je silnejší a rychlejší jako kdykoliv předtím," říká Rowan Trollope senior vice president, Consumer Business, Symantec. "Produkt běží v systému hladce a instaluje se během několika sekund, obsahuje několik vylepšení, například redukci počtu povinně skenovaných souborů."

"Tohle je nejkvalitnější produkt pro domácnosti, který jsme kdy vydali," pokračuje Trollope. "Jsme obzvlášť potěšeni bezplatnou podporou přes mail, web, telefon a chat pro všechny uživatele Nortonu 2009 po celém světě."

Článek ze dne 29. září 2008 - pondělí

Další články od Symantec