logo

Vltava spouští nový aukční server aukce.vltava.cz

Největší česká nákupní galerie rozšiřuje portfolio služeb o aukční server aukce.vltava.cz. Po spuštění mobilního obchodu, které společnost oznámila před čtrnácti dny, je aukce.vltava.cz dalším rozšířením možností nákupu na Vltavě.

Vltava nabízí pro své registrované zákazníky možnost prodávat na aukci zdarma bez jakýchkoliv poplatků. Server aukce.vltava.cz je provozován ve spolupráci s největším slovenským aukčním serverem aukcie.sk.

aukce.vltava.cz umožňují zákazníkům nabízet zboží, nebo ho "dražit", resp. nakupovat. Při založení aukce zvolí zákazník výchozí cenu, minimální velikost příhozu a dobu trvání aukce. Nakupující pak postupně zvyšují nabídku (přihazují v aukci) dokud nevyprší doba trvání aukce. Toto přihazování je veřejné a ostatní uživatelé vidí, jaká je poslední nejvyšší nabídka a snaží se ji přebít.

Adrenalin i koupě za pevnou cenu

aukce.vltava.cz nabízejí možnost "bojovat" se soupeři, kteří chtějí zboží získat také. Znamená to, že zboží, o které má dražitel zájem, nakonec nemusí získat. Zároveň je to zábava a při hráčském umění a trpělivosti lze dosáhnout výbornou cenu. Mnoho výrobků je ale možné koupit okamžitě za pevnou cenu a nečekat na konec aukce. Zboží v nabídce aukce.vltava.cz pochází jak od jednotlivců, tak od firem, které nabízejí produkty v originálním balení a s plnou zárukou.

aukce.vltava.cz poskytuje nakupujícím a prodávajícím množství funkcí, jako například automatické přihazování do limitu stanoveného dražitelem, průběžné informace o stavu aukce, hodnocení uživatelů, které výrazně usnadňují použití aukce.

"Od léta jsme otevřeli třináct nových obchodů, rozjeli jsme jako první v republice možnost nákupu přes mobilní telefon. Spuštění aukcí je tak logickým završením naší ohlášené reformy nejstarší české značky pro on-line nákupy. Vltava se stává největší z hlediska množství nabízeného zboží (přes 220 tisíc položek), z hlediska různých možností nákupu - internetový obchod, mobilní obchod a nyní aukce, a pravděpodobně i z hlediska počtu zákazníků (přes 650 tisíc)," komentuje spuštění aukcí na Vltavě generální ředitel Petr Koždoň. "Některé kamenné obchody nabízejí zákazníkům možnost prodat zboží na protiúčet, my nabízíme zákazníkům zdarma možnost prodat starší zboží v aukci," dodává s lehkou nadsázkou Petr Koždoň.

Další články k tématům - aukce - obchod - vltava - zboží - Petr Koždoň

Článek ze dne 9. prosince 2008 - úterý

Další články od Vltava Stores a.s.