logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.

Luboš Novotný

Obchodní ředitel XEROX CZECH REPUBLIC

Luboš Novotný - XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.LinkedIn

Setkáváme se se zvýšeným zájmem jak o služby spojené s řízením dokumentů, tak s jejich vytěžováním. Díky této extrémní situaci jsme si mohli vyzkoušet všechny výhody, které digitalizace administrativních úkonů spojených s dokumentem ve firmě, přináší. Adaptovali jsme se na změnu všichni neuvěřitelně rychle. Moderní technologie a softwarová řešení nám umožní skutečně změnit způsob, kterým pracujeme.

A naši zákazníci tento trend svým chováním jen potvrzují. Vzdálený přístup do všech úložišť, správa obsahu, schvalovací procesy, bezpečnost, jak dat, tak systémů, to vše se stalo v období pandemie prioritou. Mnozí naši zákazníci to řešili ihned a další to řeší nyní, protože zjistili, že flexibilita přináší v každém odvětví řadu výhod a zejména úspor.

Tento trend bude jednoznačně pokračovat. Přesto jsou místa, kde je člověk nenahraditelný a být tam prostě musí. Rozhodně tedy v blízké době zcela nezmizí z kanceláří ani lidé ani papír.

Veronika Brázdilová

Generální ředitelka XEROX CZECH REPUBLIC

Veronika Brázdilová - XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.LinkedIn

Jsme nesmírně hrdí, že můžeme poskytovat našim zákazníkům nejlepší služby v oboru. Zároveň nás těší, že je umíme přizpůsobit potřebám zákazníka bez ohledu na jeho velikost nebo obor podnikání.

Personalizované automatizované pracovní postupy, přístup do cloudu na jeden klik, propojení tiskárny s mobilním zařízením, aplikace dělané na zakázku a víceúrovňové bezpečnostní prvky pomáhají vylepšovat uživatelskou produktivitu, efektivnost a informační bezpečnost.

Ondřej Vltavský

Produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC

Ondřej Vltavský - XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.LinkedIn

I kvůli GDPR mnoho firem řeší, jak získat kontrolu nad svými dokumenty a tisky, a to bez zbytečných investic. Xerox Workplace Solutions je cenově dostupný mix snadného nastavení ověřování uživatelů a zabezpečeného přístupu, pravidel i reportingu.

Běží podle potřeby buď v cloudu, nebo na vnitrofiremním serveru - a funguje z Windows i Linuxu, z Maců i z Chromebooků, z iOS a Android mobilů i tabletů. Je to také cesta, jak nalézt úspory díky sledování nákladů.

Ondřej Vltavský

Produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC

Ondřej Vltavský - XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.LinkedIn

Dnešní tisková prostředí přinášejí různé typy tiskáren různých značek. To s sebou nese i přirozené zmatení uživatelů, protože musí zacházet s různými displeji, ikonami, nastaveními, funkcemi a rozhraními. U chytrých tiskáren Xerox VersaLink a AltaLink jsme sjednotili nejen to, co uživatelé vidí přímo na displeji tiskárny.

Nyní sjednocujeme i to, co uvidí na monitoru, když chtějí tisknout - a to na jakékoliv tiskárně. Stačí si stáhnout ovladač Xerox Global Print Driver.

Petr Jetel

Produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC

Petr Jetel - XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.logo XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.LinkedIn

Nový tiskový stroj Xerox Iridesse boří zažité představy o digitálním tisku. Kombinuje nejvyšší stupeň automatizace tiskového procesu s unikátními metalickými tiskovými efekty.

Xerox tak reaguje na trendy moderní polygrafie, kdy je třeba maximálně zjednodušit a zefektivnit tiskovou výrobu a zároveň nabídnout nové typy tiskových produktů.

Stránka 1/2 Další >