logo ADASTRA, s.r.o.

IT práce ve společnosti ADASTRA, s.r.o.

Big Data Engineer

Rozšiřujeme náš Big Data tým a hledáme zkušenějšího kolegu na pozici BD Engineer. Pracujeme na různých projektech v oblastech automotive, telco, banking nebo retail. Pokud je vám blízký Python, Java anebo Scala - pojďte k nám.

React Developer v SW Factory

V současnosti rozšiřujeme náš tým SW factory, který se věnuje aplikačnímu vývoji a hledáme React developera na různé projekty.

Big Data Analyst

Baví tě práce s moderními technologiemi? Přidej se k našemu týmu Big Data expertů. Pracuj s námi na zajímavých projektech u významných klientů - za 3 roky jsme dodali více než 14 projektů napříč různým odvětvím - telco, banking, retail a automotive.

TM1 Analyst

ADASTRA, s.r.o. - Praha, Mladá Bolesav
Máš zkušenosti s IT/Business analýzou? Libuješ si mezi daty, technologiemi a čísly? V Adastře ti dáme šanci pracovat s nejnovějšími technologiemi na projektu v oblasti automotive.

Konzultant / Analytik se zápalem pro práci s daty

Rád pracuješ s daty a děláš analýzy? Láká tě navrhovat chytrou prodejnu nebo pomáhat T-mobilu využít data o zákaznících ke zlepšení služeb? V Adastře ti dáme šanci pracovat s nejnovějšími technologiemi a dál se profesně rozvíjet.

BI Developer / Analyst

Plánování financí a investic, reporting, řízení odbytu nebo třeba snižování emisí CO2. S tím vším pomáháme našemu významnému zákazníkovi z oblasti automotive a právě rozšiřujeme náš tým.
termoreflexní folie pro podlahové topení návin 50m, akční cena 56, - Kč/m
Poznávací zájezd s CK Soleada v malé skupince s českým průvodcem od 26.11.19
CK Nomád - Ukrajina , Albánie a Moldávie Zájezdy na východ Evropy.