logo ADASTRA, s.r.o.

IT práce ve společnosti ADASTRA, s.r.o.

SharePoint Online Developer

Do našeho agilního 5-členného interního DevOps týmu, který se zabývá vývojem a provozováním aplikací/služeb pro interní fungování Adastry, hledáme někoho, kdo by se chtěl věnovat problematice SharePoint Online.

Big Data Engineer

Rozšiřujeme náš Big Data tým a hledáme zkušenějšího kolegu na pozici BD Engineer. Pracujeme na různých projektech v oblastech automotive, telco, banking nebo retail. Pokud je vám blízký Python, Java anebo Scala - pojďte k nám.

Tester/Aplikační administrátor

Do našeho agilního 5-členného interního DevOps týmu hledáme člověka, který nám pod vedením zkušených kolegů pomůže s testováním, administrací a provozováním námi vyvinutých aplikací, které slouží chodu Adastra Group.

React Developer v SW Factory

V současnosti rozšiřujeme náš tým SW factory, který se věnuje aplikačnímu vývoji a hledáme React developera na různé projekty.

BI Consultant

Chtěl by ses podílet na rozvoji, údržbě a aktualizaci reportů u jednoho z našich zákazníků? Jestliže máš znalost pokročilého reportingu v excelu, nejsou ti cizí ani reportingové nástroje a víš o problematice OLAP kostek, pak to pojď s námi zkusit.

Big Data Analyst

Baví tě práce s moderními technologiemi? Přidej se k našemu týmu Big Data expertů. Pracuj s námi na zajímavých projektech u významných klientů - za 3 roky jsme dodali více než 14 projektů napříč různým odvětvím - telco, banking, retail a automotive.

TM1 Analyst

ADASTRA, s.r.o. - Praha, Mladá Bolesav
Máš zkušenosti s IT/Business analýzou? Libuješ si mezi daty, technologiemi a čísly? V Adastře ti dáme šanci pracovat s nejnovějšími technologiemi na projektu v oblasti automotive.

Konzultant / Analytik se zápalem pro práci s daty

Rád pracuješ s daty a děláš analýzy? Láká tě navrhovat chytrou prodejnu nebo pomáhat T-mobilu využít data o zákaznících ke zlepšení služeb? V Adastře ti dáme šanci pracovat s nejnovějšími technologiemi a dál se profesně rozvíjet.

BI Developer / Analyst

Plánování financí a investic, reporting, řízení odbytu nebo třeba snižování emisí CO2. S tím vším pomáháme našemu významnému zákazníkovi z oblasti automotive a právě rozšiřujeme náš tým.

Tester

Pro našeho klienta z oblasti telco aktuálně hledáme testera do Online agilního týmu! Očekáváme zkušenosti s agile a testováním v online světě, Javascript, React, PHP, SOAP UI, SQL basics, samostatnost a znalost AJ.
Jak pománájí přírodní enzymy pří léčbě celé řady nemocí?
Technické, evidenční a emisní kontroly všech vozidel do 3,5 t. Rychle a férově.
Evropská chemická legislativa REACH 5.-6.9.2018 Bratislava