logo ADASTRA, s.r.o.

Adéla Mikschiková

Business Developement Manager společnosti ADASTRA

Adéla Mikschiková - ADASTRA, s.r.o.logo ADASTRA, s.r.o.LinkedIn

Díky novým technologickým možnostem se mění přístup obchodů k zákazníkům. V blízké budoucnosti už tak obchodníkům nepůjde primárně o prodej, ale o budování loajality a pozitivní zákaznické zkušenosti. Tímto způsobem se navíc otevírají možnosti propojení s věrnostními kartami. Chytré technologie zákazníka poznají a rovnou mu prostřednictvím výloh nebo obrazovek nabídnou produkty na míru.

Obchody navíc také přemýšlí o zřizování coffee koutků, poradenství a další doplňkových službách tak, aby v nich lidé trávili co nejvíce času. Samozřejmě za dodržení předepsaných hygienických podmínek.

Pavel Kysela

Generální ředitel společnosti ADASTRA

Pavel Kysela - ADASTRA, s.r.o.logo ADASTRA, s.r.o.LinkedIn

Data jsou krví moderního světa a z čistě datové firmy jsme se vyvinuli v jednoho z nejvýznamnějších hráčů na IT trhu se specializací na digitální transformaci. Ovládáme všechny složité nástroje, abychom klientům zjednodušili cestu do budoucnosti. A nový kabát jen odráží přeměny uvnitř Adastry.

S tím, jak se zvětšuje rozsah řešení, která nabízíme, hledáme způsoby, jak je jednodušeji komunikovat našim klientům.

Ivo Mareček

Ředitel marketingu společnosti ADASTRA

Ivo Mareček - ADASTRA, s.r.o.logo ADASTRA, s.r.o.LinkedIn

Agentuře Proboston Creative, která je součástí Adastra Group, se podařilo do nové vizuální identity promítnout hodnoty, na nichž Adastra stojí.

Očekáváme, že nový systém vizuální komunikace nám v budoucnu pomůže komunikovat naše řešení ještě jednodušeji a atraktivněji.