logo AEC a.s.

IT práce ve společnosti AEC a.s.

Security Architect

AEC a.s. - Praha - Brno
Hledáme bezpečnostního guru! K dispozici Vám dáme nejmodernější nástroje a necháme plnou důvěru při řešení komplexních problémů - přidejte se do našeho týmu jako Security Architect.

SIEM Specialista

AEC a.s. - Praha
Zapojte se s námi do zajímavých projektů pro 25 zemí světa. Své směřování ve firmě si můžete určit sám. Rychle se můžete posunout na pozici konzultanta, auditora, či bezpečnostního architekta.

Business Security Consultant

AEC a.s. - Praha
Cítíte se ve své kůži při vyjednávání obchodních zakázek a chtěli byste si rozšířit portfolio zakázek i ve světě IT Security? Angažujte se v businesse pro velké české finanční instituce a významné národní a mezinárodní společnosti.

.NET Developer

AEC a.s. - Brno
Na této pozici budete součástí týmu, který nabízí chytré řešení pro klasifikaci informací. Staňte se novou posilou a rozšiřte náš tým.

Ethical Hacker / Penetration tester

AEC a.s. - Praha - Brno - Bratislava
Zkus si naši malou hackerskou soutěž - pokud získáš alespoň 12 bodů a bavila by Tě práce v našem brněnském, pražském nebo bratislavském týmu, pošli nám svůj životopis.

Security Specialist

AEC a.s. - Praha - Brno
Pojď s námi zdokonalovat IT bezpečnost - instalace, testování a správa pokročilých bezpečnostních produktů (SIEM, DLP, SandBox, atd.), komunikace se zákazníkem, dohled nad kvalitou dodávaných služeb.

IT Security Consultant

AEC a.s. - Praha
Hledáme profesionála se schopností samostatně řešit vzniklé problémy, improvizovat, odolávat stresujícím situacím a s motivací pro týmové úspěchy. Budete pracovat pro velké české a slovenské finanční instituce a významné národní i mezinárodní ...

Cyber Security Analyst L2

AEC a.s. - Praha
Budujeme zcela nové klientské Cyber Defense Center (CDC). Přidej se do nového týmu - třeba právě na pozici Cyber Security Analytika.

IT Security Consultant

AEC a.s. - Brno
Hledáme do týmu samostatného a spolehlivého spoluhráče na pozici konzultanta pro bezpečnostní produkty. Budete pracovat pro velké české a slovenské finanční instituce a významné národní i mezinárodní společnosti.
Acronis True Image 2020 - 300x415