logo AEC a.s.

IT práce ve společnosti AEC a.s.

Security Architect

AEC a.s. - Praha - Brno
Hledáme bezpečnostního guru! K dispozici Vám dáme nejmodernější nástroje a necháme plnou důvěru při řešení komplexních problémů - přidejte se do našeho týmu jako Security Architect.

.NET Developer

AEC a.s. - Brno
Na této pozici budete součástí týmu, který nabízí chytré řešení pro klasifikaci informací. Staňte se novou posilou a rozšiřte náš tým.

Ethical Hacker / Penetration tester

AEC a.s. - Praha - Brno - Bratislava
Zkus si naši malou hackerskou soutěž - pokud získáš alespoň 12 bodů a bavila by Tě práce v našem brněnském, pražském nebo bratislavském týmu, pošli nám svůj životopis.

Security Specialist

AEC a.s. - Praha - Brno
Pojď s námi zdokonalovat IT bezpečnost - instalace, testování a správa pokročilých bezpečnostních produktů (SIEM, DLP, SandBox, atd.), komunikace se zákazníkem, dohled nad kvalitou dodávaných služeb.

IT Security Consultant

AEC a.s. - Praha
Hledáme profesionála se schopností samostatně řešit vzniklé problémy, improvizovat, odolávat stresujícím situacím a s motivací pro týmové úspěchy. Budete pracovat pro velké české a slovenské finanční instituce a významné národní i mezinárodní ...

IT Security Consultant

AEC a.s. - Brno
Hledáme do týmu samostatného a spolehlivého spoluhráče na pozici konzultanta pro bezpečnostní produkty. Budete pracovat pro velké české a slovenské finanční instituce a významné národní i mezinárodní společnosti.