logo AEC s.r.o.
Tomáš Strýček

Tomáš Strýček

Výkonný ředitel společnosti AEC

LinkedIn

Na konferenci Security nemají místo marketingově-obchodní prezentace. Klademe důraz na praktickou využitelnost příspěvků, hlavním cílem naší akce je odborná úroveň jednotlivých přednášek a maximální přínos pro účastníky. Program konference byl vystavěn i na případových studiích prezentovaných přímo zákazníkem a nebojíme se ani představení neúspěšných projektů, aby se ukázala rizika a bylo možné poučit se z chyb.

Letos jsme zaznamenali další rekordní návštěvnost. Velký zájem nás samozřejmě těší, ale ještě víc než počet účastníků kvitujeme rostoucí kvalitu příspěvků, jejich tematickou šíři a mnohdy i schopnost vystihnout další vývoj a směřování jednotlivých oblastí ICT.

Nejjednodušší podvodná cesta k penězům klientů uloženým v bankách vede přes jejich vlastní počítače. Lidé jsou velmi málo obezřetní a zabezpečení jejich počítačů je žalostné. Podvodníci na internetu napadají stále častěji internetové bankovnictví přímo přes počítač klientů banky.

Důvod je jednoduchý - do bezpečnosti internetového bankovnictví investují banky stovky milionů korun každý rok, dostat se do banky touto cestou je proto velmi složité.