logo Digital Resources a.s.

IT práce ve společnosti Digital Resources a.s.

IT TECHNIK - částečný úvazek

Do našeho týmu hledáme kolegy na poziti IT Technik Junior. Vaší náplní práce bude péče o zákazníky a jejich infrastrukturu, zejména periferie, servery a aktivní prvky. Pozice je vhodná zejména pro studenty 2. a dalších ročníků VŠ se zájmem o technologie. Požadujeme: Znalost MS Office Zaměření na techniku a oblast informačních technologií / informačních systémů Základní znalosti elektrotechniky Znalost hardwaru a jednotlivých komponent SŠ vzdělání ukončené maturitou Orientaci na dosažení cíle Pozitivní přístup k řešení problémů Nabízíme: Zajímavou a atraktivní práci v rozsahu 20h/týden Školení a certifikaci Příjemné pracovní podmínky Odměnu 140-200 Kč/h Výhodou, nikoliv podmínkou: Schopnost instalovat a administrovat MS Windows Server, SQL Server Znalost aktivních a pasivních síťových prvků ŘP skupina B V případě zájmu se budeme těšit na vaše poslané životopisy na e-mailovou adresu: info@digres.cz.

ASISTENTKA/RECEPČNÍ - částečný úvazek

Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici Asistentka/Recepční. Vaší náplní práce by bylo zajištění chodu recepce/firmy, uvítání a obsluha hostů, příprava firemních akcí – organizace seminářů, firemních teambuildingů, komunikace se zákazníky, administrativní činnost, vyřizování telefonátů a pomocná fakturace. Požadujeme: Znalost MS Office Anglický jazyk na komunikativní úrovni SŠ vzdělání ukončené maturitou Pozitivní přístup k řešení problémů Samostatnost a pečlivost Nabízíme: Zajímavou a atraktivní práci Příjemné pracovní prostředí a usměvavé kolegy Odměnu 140-200 Kč/h Pozvánky na naše firemní akce Při oboustranné spokojenosti je zde možnost profesního růstu. V případě zájmu se budeme těšit na vaše poslané životopisy na e-mailovou adresu: info@digres.cz.

IT KONZULTANT - částečný úvazek

Do našeho týmu hledáme konzultanta pro oblast implementace a podpory ECM systému M-Files, CRM systému Intuo – Company Intelligence, případně v rámci dceřiných společností zaměření na ERP systémy. Pozice je vhodná zejména pro studenty 2. a dalších ročníků VŠ se zájmem o technologie. Požadujeme: Znalost MS Office Zaměření na oblast informačních technologií / informačních systémů SŠ vzdělání ukončené maturitou Anglický jazyk na komunikativní úrovni Orientaci na dosažení cíle Pozitivní přístup k řešení problémů Nabízíme: Zajímavou a atraktivní práci v rozsahu 20h/týden Školení a certifikaci Příjemné pracovní podmínky Po zaučení – velkou míru individuální odpovědnosti Odměnu 160-220 Kč/h Možnost výhledově se posunout na pozici Senior Konzultant. Výhodou, nikoliv podmínkou: Microsoft SQL Server, SQL, VBS ŘP skupina B V případě zájmu se budeme těšit na vaše poslané životopisy na e-mailovou adresu: info@digres.cz.