logo ELKO EP, spol. s r.o.

IT práce ve společnosti ELKO EP, spol. s r.o.

Vývojář HW

Návrhy desek plošných spojů a elektrických schémat zapojení, návrhy analogových a digitálních obvodů, podílení se na simulaci a komplexním testování elektronických systémů, zodpovědnost za tvorbu dokumentace.

Pracovník výstupní technické kontroly

Jde o práci vhodnou pro muže i ženy - absolventy elektrotechnických oborů, fyzicky nenáročná práce v čistém antistatickém prostředí ve dvousměnném provozu, 100% zaučíme, zkoušku z vyhlášky č. 50/1978sb. zajistíme.

Obchodní manažer pro region ČR

Péče o svěřené portfolio stávajících zákazníků, aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí na českém trhu, vedení obchodních jednání od A po Z a další administrativní úkony související s pracovní pozicí, služební cesty.

Zkušební elektrotechnik

Měření speciální technikou na prototypech, rádiové + elektromagnetické zkoušky a zkoušky elektrické bezpečnosti, tvorba protokolu zkoušek a vyhodnocení výsledků dle norem - vhodné i pro absolventy se zájmem o elektrotechniku, rádiové signály a jevy.

Pracovník v elektrovýrobě

Jde o manuální, fyzicky nenáročnou práci, vhodnou pro ženy, práce v čistém antistatickém prostředí ve dvousměnném provozu, 100% zaučíme.
Lima, Nazca, Colca, Titicaca, Cuzco a Machu Picchu. Termín: 22.10.19. Garance.
30-Denní zkušební verze stahuj teď! Nová ochrana před Viry&Malwarem
okenní těsnicí fólie pro interiér a exteriér vhodná pro jakékoliv ostění.