logo Enehano Solutions s.r.o.

IT práce ve společnosti Enehano Solutions s.r.o.

Java/JEE Developer

Hledáme šikovné a komunikativní JEE vývojáře na projekty pro zákazníky ze sektorů bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace a další TOP 100 firmy v ČR.

Tester/test analytik

Hledáme šikovné a komunikativní test analytiky na projekty pro zákazníky ze sektorů bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace a další TOP 100 firmy v ČR.

SQL Developer/BI Consultant

Hledáme šikovné konzultanty/konzultantky pro oblasti batch zpracování, tvorba datamartů, reporting a data mining. Možnost školení a certifikací i kariérního posunu.

Business Development Manager

Hledáme šikovné a komunikativní Junior / Senior obchodníky na projekty pro zákazníky ze sektorů služby, bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace a další TOP 500 firmy v ČR i ze zahraničí.

Campaign/marketing consultant (IBM, SAS, Salesforce, Adobe)

Máte chuť aktivně se podílet se na tvorbě campaign management systémů šitých na míru klientům z různých odvětví? V rámci rozšíření svého týmu hledáme šikovné a komunikativní konzultanty na nově připravované projekty.

Business analytik

Hledáme šikovné a komunikativní business analytiky na projekty pro zákazníky ze sektoruů bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace a další TOP 100 firmy v ČR.

Salesforce administrátor/developer

Máte chuť aktivně se podílet se na tvorbě CRM systémů šitých na míru klientům z různých odvětví? Hledáme šikovné a komunikativní konzultanty zákazníky ze sektoru: bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace a další TOP 100 firmy v ČR i ze ...
M-Files - Document Management System