logo Enehano Solutions s.r.o.

IT práce ve společnosti Enehano Solutions s.r.o.

JEE Developer pro agilní projekty

Hledáme šikovné a komunikativní (juniorní i seniorní) JEE vývojáře na projekty pro zákazníky ze sektoru bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace a další TOP 100 firmy v ČR. Děláme jak Front-End, Back-End, tak např. i mobilní vývoj.

QA specialista

Hledáme šikovného/šikovnou QA do prostředí agilně řízených projektů, ve kterém dochází na denní bázi k nasazení drobných změn bez výpadku produkčního prostředí.

Databázový specialista

Hledáme na doplnění našeho týmu databázového nadšence, který s námi bude čelit výzvám a radovat se z úspěchů, kterými se můžeme chlubit. Nabízíme pestrou end-to-end práci a spoustu prostoru pro seberealizaci.

Business analytik

Jste komunikativní a máte zkušenosti s IT/business analýzou? Hledáme šikovné a komunikativní (juniorní i seniorní) business analytiky na projekty ze sektoru bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace a další TOP 100 firmy v ČR.

Salesforce developer pro US, DE a CZ projekty

Enehano Solutions s.r.o. - Praha, Německo, USA
Jste zkušený Salesforce Developer, Salesforce Vás baví a chcete se v této oblasti aktivně rozvíjet, máte dobrou znalost AJ, práce na mezinárodním projektu z centra Prahy (i home office) a uvažujete o dočasném přestěhování do USA / Německa.