logo Enehano Solutions s.r.o.
Jiří Mach

Jiří Mach

Jednatel společnosti Enehano Solutions

LinkedIn

Salesforce hodně investuje do rozvoje AI platformy, ale prioritně se věnuje hojněji využívaným jazykům. Právě na obohacení slovní zásoby o češtinu a další jazyky našeho regionu a dobrou uživatelskou zkušenost se zaměřujeme v našem řešení.

Podobně jako Basecamp chceme především poskytnout možnost přiučit se něco konkrétního a praktického od úspěšných firem. A to ať už člověk pracuje v obchodu, financích, marketingu, zákaznickém servisu nebo IT.

Přestože se event bude konat online, nepřijdou účastníci ani o networking. Ten bude probíhat přes platformu Confer-O-Matic, kde se bude možné účastnit různých přednášek i networkingu s experty a speakery.

Kontaktní centra jsou jedním z míst, která současný stav prověřuje ve firmách nejvíce. A ukazuje se, že nebývalý nápor zákazníků v kombinaci s nepřipraveností na práci operátorů z domova, firmy často nezvládají. Většina firem nemá kontaktní centra postavená tak, aby zaměstnancům umožňovala práci z domova s počítačem a telefonem. To je problém obzvlášť teď, když jsou jejich centra přetížená.

Náš tým se řadu let věnuje digitální transformaci a automatizaci byznysu, proto jsme se rozhodli nabídnout pomoc firmám s přetíženými kontaktními centry právě touto cestou.

Konference Basecamp je jednou z mála akcí u nás, na které se můžete něco konkrétního přiučit od úspěšných amerických firem. A je vlastně jedno, jestli člověk pracuje v marketingu, obchodu, financích, zákaznickém servisu nebo IT. Salesforce totiž dávno není jen CRM, ale celosvětově nejinteligentnější systém řízení vztahů se zákazníky ve všech těchto oblastech.

Basecamp je naprosto jedinečný i díky bohatému networkingu v americkém stylu, který v Praze jen tak nezažijete. Boří se zde bariéry mezi pořadateli, řečníky a návštěvníky. Osobně se tak můžete potkat a seznámit s osobnostmi, ke kterým byste se normálně neměli šanci dostat.

Když jsme v loňském roce slavili první rok na trhu, byli jsme nadšení z toho, co se nám podařilo. Díky pracovnímu nasazení a odhodlání všech v týmu se nám i letos podařil další obrovský skok kupředu. Jsem nadšený z toho, jakým způsobem pomáháme firmám ke zjednodušení jejich podnikání. Je pro nás důležité, aby naši kolegové byli spokojení a rozvíjeli se v oboru. I proto jsme pro ně rozšířili řadu benefitů.

Jedním z nich je i možnost dostat se na největší IT konferenci Dreamforce do San Francisca v USA. Díky tvrdé práci a skvělým výsledkům jsme také o krok blíže k dalšímu celofiremnímu benefitu, a to vysněnému celofiremnímu teambuildingu na Havaji. Odteď už jen za tři roky.

Stránka 1/2 Další >