logo expert ČR, s.r.o.

Nový e-shop expert.cz s nejhustší sítí odběrných míst

Společnost Expert Elektro, která zastřešuje síť více než 50 elektroprodejen v ČR, oznamuje spuštění vlastního e-shopu expert.cz. V porovnání s konkurencí se vyznačuje nejhustší sítí 55 regionálních poboček s možností osobního odběru objednaných produktů.

Nový e-shop expert.cz nabízí širší sortiment produktů než v případě kamenných prodejen, dodání do druhého pracovního dne a dvojnásobnou zákonnou lhůtu 30 dní pro vrácení zboží bez udání důvodu.

"Český zákazník je specifický v tom, že i v dnešní době stále preferuje osobní odběr na prodejně poblíž svého bydliště, než slepý nákup na internetu bez možnosti osobního vyzkoušení. V případě našeho nového e-shopu expert.cz mají naši zákazníci možnost vyzkoušet si produkt přímo na jedné z více než 50 prodejen po celé ČR. Navíc v případě, že by z jakéhokoliv důvodu ztratili o produkt zájem, poskytujeme dvojnásobek zákonné lhůty, tedy 30 dní, na jeho vrácení bez udání důvodu", říká Petr Hulec, Internet Sales Manager ze společnosti Expert Elektro.

Nový e-shop expert.cz poskytuje také další bezplatné služby, kterými posouvá laťku internetového nakupování v České republice. Zákazníci mají jistotu, že veškeré nabízené zboží je skladem a k dodání nejpozději druhý den.

Navíc mají možnost volby, pokud preferují dopolední, večerní nebo víkendové doručení. V případě objednání těžkých a objemných spotřebičů mohou využít služby doručení až do bytu a instalace včetně odvozu starého spotřebiče.

Reklamovat zakoupené zboží lze na kterékoli z prodejen Expert Elektro.

Další články k tématům - elektro - eshop - LED - televize - Petr Hulec

Článek expert ČR, s.r.o. ze dne 21. června 2012 - čtvrtek

Další články od expert ČR, s.r.o.

Nový e-shop expert.cz s nejhustší sítí odběrných míst

3D TV Sharp AQUOS v síti prodejen Expert Elektro