logo JOYCE ČR, s.r.o.

IT práce ve společnosti JOYCE ČR, s.r.o.

Obchodní zástupce fotovoltaických elektráren

JOYCE ČR, s.r.o. - Brno, Venhudova 6
Co bude Vaší náplní: - vedení obchodních jednání: prezentace zboží zákazníkům, tvorba obchodních nabídek, evidence obchodních případů a jednání - správa partnerů a zákazníků - akvizice nových partnerů a zákazníků - péče o zákazníky: obchodní činnost, záznamy, evidence, analýzy - správa produktového portfolia: obchodní náměty k nabídce a ceníkům, cenotvorba - správa FV obchodních případů: přímý prodej zboží a služeb, poptávka/výběrové řízení, prodej řešení přes partnera, projekt s realizací Jakého člověka hledáme a jaká máme očekávání? Parťáka, který má chuť se dále učit a rozvíjet, má aktivní přístup a schopnost pracovat v týmu Šikovného člověka se střední školou (elektro vzdělání výhodou) Zkušenosti v obchodu (zjišťování potřeb zákazníka, komunikace, prodej) minimálně 2 roky Praxe v oboru elektro (silnoproud 230V/400V) a kvalifikace pro práci s elektrickým zařízením – dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou

Account manager v IT

Náš energický tým aktuálně hledá šikovného parťáka/parťačku na pozici Account Managera. Budete pracovat v dobrém kolektivu stabilní české firmy, která již 25 let pomáhá lidem a firmám najít řešení, která jim díky moderním technologiím usnadňují život. Co bude Vaší náplní: - Vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí - Péče o klíčové zákazníky, posilování vztahů s důležitými obchodními partnery - Obchodní analýza a příprava jedinečných řešení pro naše klienty - Koordinace obchodních, technických a logistických procesů souvisejících se zakázkami Jakého člověka hledáme a jaká máme očekávání? - Hledáme šikovného člověka se střední školou, nejlépe technického či obchodního zaměření - Zkušenosti v komunikaci a zjišťování potřeb u klienta – minimálně 2 roky - Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni slovem i písmem (B2) (komunikujeme s dodavateli přes videokonference a emailem) - Aktivního řidiče (průkaz sk. B)

Sales Manager v oblasti IT

Náš energický tým aktuálně hledá šikovného parťáka/parťačku na pozici Sales Managera. Budete pracovat v dobrém kolektivu stabilní české firmy, která již 25 let pomáhá lidem a firmám najít řešení, která jim díky moderním technologiím usnadňují život. Co bude Vaší náplní: - Budete hledat nové a rozvíjet stávající obchodní příležitosti - Zjistíte požadavky klienta a navrhnete řešení pro týmovou komunikaci, řešení pro komunikaci v krizových situacích - Zapojíme Vás i do rozvoje marketingových aktivit - Budete koordinátorem obchodních zakázek a souvisejících projektů Jakého člověka hledáme a jaká máme očekávání? - Hledáme šikovného člověka se střední školou, nejlépe technického či obchodního zaměření - Zkušenosti v komunikaci a zjišťování potřeb u klienta – minimálně 2 roky - Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni slovem i písmem (B2) (komunikujeme s dodavateli přes videokonference a emailem) - Aktivního řidiče (průkaz sk. B)