logo JOYCE ČR, s.r.o.

Milan Zorník

Vedoucí obchodního oddělení IT společnosti JOYCE ČR

Milan Zorník - JOYCE ČR, s.r.o.logo JOYCE ČR, s.r.o.LinkedIn

Výrobci, se kterými spolupracujeme, byly nuceni reagovat na současnou situaci na trhu s pomalými dodávkami nebo nedostatkem čipů. Představili proto velké množství různých produktů.

I z tohoto důvodu jsme velmi rádi, že jsme se po dvou letech mohli s našimi partnery setkat osobně a celou nabídku jim lépe zpřehlednit tak, aby jednotlivé produkty lépe odpovídaly potřebám zákazníků.

Hana Jarošíková

Bývalá jednatelka společnosti JOYCE ČR

Hana Jarošíková - JOYCE ČR, s.r.o.logo JOYCE ČR, s.r.o.LinkedIn

V JOYCE ČR jsem již od dob nezapomenutelně pískajících analogových faxmodemů. V posledních dvou letech jsme ve společnosti úspěšně zvládli organizační transformaci včetně implementace nového ERP a dalších technologií, tak teď spokojeně nechávám další rozvoj již jen v rukou Petra Jarošíka a jeho týmu.

Jsem ráda, že jsem byla tak dlouhou dobu součástí JOYCE ČR, děkuji Petrovi, kolegům a všem našim partnerům za skvělou spolupráci.

Miroslav Žalud

PBX specialista společnosti JOYCE ČR

Miroslav Žalud - JOYCE ČR, s.r.o.logo JOYCE ČR, s.r.o.LinkedIn

Migrace od klasické telefonní ústředny do PBX v cloudu se stává čím dál tím větším trendem u mnoha firem. Je to dáno zejména snížením používání pevných telefonních linek, které nahrazují mobilní sítě a také menšími náklady na provoz i pořízení nového systému.

Pokud jde o výběr mezi nimi, je třeba zohlednit mnoho věcí, jako je velikost vašeho podniku, počet vzdálených kanceláří, úroveň technických znalostí a možností vlastního IT oddělení, vaše tolerance k závislosti na poskytovatelích služeb a další.

Hana Jarošíková

Jednatelka společnosti JOYCE ČR

Hana Jarošíková - JOYCE ČR, s.r.o.logo JOYCE ČR, s.r.o.LinkedIn

Toto nové partnerství je dokonalým spojením špičkové kvality Snomu v oblasti VoIP řešení s více než 20 lety regionálních zkušeností JOYCE ČR na poli telekomunikací. Naši obchodní partneři i koncoví uživatelé se mohou těšit na pestrou nabídku a zajímavý design VoIP telefonů Snom, mně osobně velmi zaujala bílá řada telefonů. Německý Snom a jejich inovativní produkty jsou všeobecně známé.

Jsme tedy velmi rádi, že se stáváme jejich prvním autorizovaným distributorem pro Českou republiku a Slovensko. Získáváme tím výborného a spolehlivého partnera a těšíme se na vzájemně přínosnou spolupráci.