logo JOYCE ČR, s.r.o.
Hana Jarošíková

Hana Jarošíková

Bývalá jednatelka společnosti JOYCE ČR

LinkedIn

V JOYCE ČR jsem již od dob nezapomenutelně pískajících analogových faxmodemů. V posledních dvou letech jsme ve společnosti úspěšně zvládli organizační transformaci včetně implementace nového ERP a dalších technologií, tak teď spokojeně nechávám další rozvoj již jen v rukou Petra Jarošíka a jeho týmu.

Jsem ráda, že jsem byla tak dlouhou dobu součástí JOYCE ČR, děkuji Petrovi, kolegům a všem našim partnerům za skvělou spolupráci.

Toto nové partnerství je dokonalým spojením špičkové kvality Snomu v oblasti VoIP řešení s více než 20 lety regionálních zkušeností JOYCE ČR na poli telekomunikací. Naši obchodní partneři i koncoví uživatelé se mohou těšit na pestrou nabídku a zajímavý design VoIP telefonů Snom, mně osobně velmi zaujala bílá řada telefonů. Německý Snom a jejich inovativní produkty jsou všeobecně známé.

Jsme tedy velmi rádi, že se stáváme jejich prvním autorizovaným distributorem pro Českou republiku a Slovensko. Získáváme tím výborného a spolehlivého partnera a těšíme se na vzájemně přínosnou spolupráci.