logo Veracomp s.r.o.
Petr Janda

Petr Janda

Jednatel společnosti Veracomp

LinkedIn

Startujeme novou éru vizáže značky Veracomp, která je postavena na konzistentnosti a jasné rozpoznatelnosti značky.

Součástí naší strategie je také projekt tonality značky a podpůrné partnerské programy, jako je například Bonusový program, v kterém si naši aktivní partneři mohou vybírat odměny, a to v několika kategoriích.

Založení dceřinné společnosti Veracomp Slovakia je logickým vyústěním naší spolupráce s partnery na Slovensku, kterou chceme stále více prohlubovat. Je jasné, že stabilní lokální podpora a vyšší míra vzájemné komunikace nám umožní reagovat na potřeby partnerů mnohem flexibilněji než doposud. Nyní jsme proto přistoupili k založení samostatné společnosti Veracomp Slovakia.

Pokračujeme samozřejmě i v personálním posilování slovenského týmu, nedávno jsme již uvítali novou kolegyni na pozici marketingového specialisty, slečnu Naďu Gubišovou a v nejbližší době představíme také nové posily v obchodním týmu.

Trend Micro vnímáme jako poskytovatele bezpečnostních řešení, kterým zákazníci plně důvěřují. Pro Veracomp Group se nejedná o novou značku, řešení Trend Micro se v rámci portfolia Veracompu již několik let velice úspěšně prodávají např. na chorvatském trhu, a tak byl podpis distribučního kontraktu v České republice a na Slovensku logickým krokem.

Je pro nás velkou ctí, že takto velká a celosvětově úspěšná společnost si vybrala Veracomp pro vybudování partnerské sítě v České a Slovenské republice. Budeme hledat vhodné kanály pro tuto špičkovou technologii, potřebujeme partnery s agresivním přístupem, kteří hledají nové příležitosti.

I proto jsme okamžitě posílili náš obchodní tým o Michaela Beldu, který bude mít tuto značku v našem portfoliu na starosti a bude tak zodpovědný za její rozvoj na trhu.

Distribuční kontrakt se společností Red Hat představuje pro Veracomp další důležitý milník, který plně zapadá do strategie doplňování naší nabídky tak, aby byla co nejvíce komplexní.

Můžeme zaručit, že do rozvoje značky Red Hat hodláme nadále investovat, což partnerům zaručuje jistotu a budoucnost jejich podnikání.

Zakoupení distribuce Red Hatu je pro nás dalším důležitým milníkem, který plně zapadá do strategie doplňování naší nabídky tak, aby byla co nejvíce komplexní. Protože pod nás přechází i kompletní obchodní tým, bude plně zajištěna kontinuita podnikání, neboť budeme mimo jiné pokračovat v poskytování veškeré podpory spojené s distribucí těchto technologií a stávajícím partnerům zůstanou stejné kontaktní osoby, na které byli zvyklí.

Díky tomu, že jsme součástí silné mezinárodní skupiny Veracomp Group, která patří mezi největší distributory s přidanou hodnotou IT řešení ve střední a východní Evropě, můžeme zaručit, že do rozvoje značky Red Hat hodláme nadále investovat, což partnerům zaručuje jistotu a budoucnost jejich podnikání.

Spojením se Stormshield pokračujeme v doplňování portfolia produktů tak, abychom byli schopni nabídnout zákazníkům prostřednictvím našich partnerů komplexní portfolio. Zaujalo nás především řešení tzv. EndPoint Security, které jsme zatím ve svém portfoliu neměli pokryté tak, jak bychom se představovali.

Za obrovskou výhodu považujeme přítomnost centrálního skladu v našem regionu, což partnerům umožní okamžitý nákup a rychlou výměnu zařízení.

S produkty od Infobloxu nyní nabízíme svým partnerům kompletní portfolio řešení. Jsme rádi, že jsme ve společnosti předních distributorů, kteří přináší tato řešení svým zákazníkům po celém světě.

Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům představit Cloud4Wi řešení, které jim přináší vysoce maržové obchodní příležitosti v různých segmentech trhu jako je maloobchod, pohostinství, volný čas, zdravotní péče, vzdělávání a dalších.