logo AEC s.r.o.
Tomáš Strýček

Tomáš Strýček

Výkonný ředitel společnosti AEC

LinkedIn

Na konferenci Security nemají místo marketingově-obchodní prezentace. Klademe důraz na praktickou využitelnost příspěvků, hlavním cílem naší akce je odborná úroveň jednotlivých přednášek a maximální přínos pro účastníky. Program konference byl vystavěn i na případových studiích prezentovaných přímo zákazníkem a nebojíme se ani představení neúspěšných projektů, aby se ukázala rizika a bylo možné poučit se z chyb.

Letos jsme zaznamenali další rekordní návštěvnost. Velký zájem nás samozřejmě těší, ale ještě víc než počet účastníků kvitujeme rostoucí kvalitu příspěvků, jejich tematickou šíři a mnohdy i schopnost vystihnout další vývoj a směřování jednotlivých oblastí ICT.

Nejjednodušší podvodná cesta k penězům klientů uloženým v bankách vede přes jejich vlastní počítače. Lidé jsou velmi málo obezřetní a zabezpečení jejich počítačů je žalostné. Podvodníci na internetu napadají stále častěji internetové bankovnictví přímo přes počítač klientů banky.

Důvod je jednoduchý - do bezpečnosti internetového bankovnictví investují banky stovky milionů korun každý rok, dostat se do banky touto cestou je proto velmi složité.

Nabídka zaměstnání AEC s.r.o.
Za kávu zaplatíte denně více než za antivirus! Využijte legální řešení.
Trápí vás opakovaně kandidóza? Co vám může pomoci?
Vyzkoušejte a objednejte si novou verzi oblíbeného 3D modeláře.